Wiemy, co gramy
MENU

KINO W CIEMNO

reż. Przekonajcie się sami
Cały Świat

CZYM JEST KINO W CIEMNO?
Co byście powiedzieli na kupienie biletu na seans, którego nie znacie? A jeśli na dodatek nie widzieliście plakatu, zwiastunu, a nawet – nigdy nie słyszeliście tego tytułu?

KINO W CIEMNO to cykl pokazów kinowych dla tych wszystkich, którzy i które zmęczeni są wybieraniem jednego tytułu spośród ogromu propozycji filmowych. Od kilku lat wiemy już, że lubicie bawić się z nami w nieznane. Osoby, które uczestniczyły w poprzednich seansach wiedzą, że należy spodziewać się absolutnie wszystkiego. To cykl filmowych niespodzianek, nowych wrażeń, odkryć, a także sentymentalnych powrotów. Przyświeca nam jedna zasada: podczas KINA W CIEMNO gramy tylko tytuły, które polecamy Wam z czystym sumieniem. Dodatkowo każda projekcja połączona jest z losowaniem niespodzianek od naszych Partnerów.

Chcecie spróbować zgadnąć, co zagramy następnym razem? Przyjdźcie do nas „w ciemno” i dajcie się zaskoczyć!

 

KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ PROJEKCJE? 
Kino Muza w Poznaniu | Spotkania raz w miesiącu | Niedziele | godz. 20:00

Bilety: 18/15/12 zł
Nie przyjmujemy zwrotów po rozpoczęciu seansu.

 

PARTNERZY:

  • DARK RESTAURANT jest partnerem naszego tajemniczego cyklu filmowego – na każdym seansie losujemy zaproszenie dla dwóch osób do restauracji, która podejmuje swoich gości w całkowitych ciemnościach
  • EXODUS ESCAPE ROOM jest partnerem naszego cyklu, przed każdym seansem losujemy wśród widzów i widzek zaproszenie do jednego z pokoi.
Kadry
Jeszcze dziś
20:30 SALA 1 Na rauszu Ten eksperyment to jazda bez trzymanki! Historia przyjaciół zainspirowanych teorią, że skromna dawka czegoś mocniejszego pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować.
21:00 SALA 1 Magnezja Pogranicze polsko-sowieckie, przełom lat 20. i 30. XX wieku. Po śmierci szefa gangu i głowy rodziny, władza nad przestępczym klanem Lewenfiszów przechodzi w ręce jego córki.
Gramy!

Tęsknię za tobą

reż. Rodrigo Bellott