poranki rodzinne – Kino Muza
Wiemy, co gramy

poranki rodzinne

poranki rodzinne - okładka

Szukacie idealnego miejsca na pierwszą w życiu wizytę w kinie Waszej pociechy? A może maluchy pokochały już magię dużego ekranu i chcą przychodzić co tydzień? Poranki rodzinne to kultowe spotkania przeznaczone dla najmłodszych widzów i widzek Kina Muza (3-6 lat).

Maluchy wraz z rodzicami, dziadkami, ciociami, wujkami i opiekunami, oglądają zestaw krótkometrażowych bajek, które niejednokrotnie - dla starszego pokolenia - są niezapomnianymi wieczorynkami. Wybieramy animacje współczesne, ale także te sprzed lat, które zawsze pełne są barwnych postaci i niezwykłego klimatu. Seans trwa około 40 minut.

Po projekcji odbywają się dodatkowo warsztaty artystyczne, które bawią i rozwijają dzieci, a rodzicom podsuwają pomysły na kreatywne spędzanie czasu z dziećmi. Podczas zajęć często wykorzystywane są materiały podlegające recyklingowi, co uczy najmłodsze dzieciaki ekologii. Liczba miejsc na warsztaty plastyczne jest ograniczona (36 osób). Za program i prowadzenie zajęć odpowiada Ambientówka. Raz w miesiącu Poranek rodzinny dedykowany jest książce z Wydawnictwa Zakamarki.

Kiedy odbywają się seanse?

Seans co tydzień | Sobota | godz. 11:00*

* Program może ulec zmianie, prosimy o sprawdzanie w repertuarze kina. 

11:00 | Bilety na seans:
12 zł
| 10 zł z Kartą Dużej Rodziny i OK Poznań

PRZERWA WAKACYJNA 

 

Poranki Rodzinne z Zakamarkami: czytanie książki, seans i warsztaty

Poranki Rodzinne to kultowe spotkania dla najmłodszych Widzów i Widzek Kina Muza (3-6 lat). Szukacie idealnego miejsca na pierwszą w życiu wizytę w kinie Waszej pociechy? A może maluchy pokochały już magię dużego ekranu i chcą przychodzić co tydzień? W każdą sobotę prezentujemy dla Was zestaw krótkometrażowych bajek, które zawsze pełne są barwnych postaci i niezwykłego klimatu.

Raz w miesiącu kinowe spotkanie dla całych rodzin poświęcamy wybranej książce lub książkom Wydawnictwa Zakamarki! Przed projekcją poznajemy nowych bohaterów i ich historie wspólnie czytając fragmenty. Po seansie odbywają się inspirowane książką warsztaty artystyczne, które bawią i rozwijają najmłodszych, a rodzicom podsuwają pomysły na kreatywne spędzanie czasu z dziećmi.

Na warsztaty inspirowane książką zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat wraz z bliskimi im osobami dorosłymi. Bawimy się i tworzymy razem. Zajęcia odbywają się na podłodze – weźcie wygodne ubrania!
Czas trwania warsztatów: ok. 60-90 min.

Przed seansem i po warsztacie zapraszamy również na Zakamarkowe stoisko sprzedażowe

 

 

Frajda w Muzie! | Poranki Rodzinne: czytanie książki, seans i warsztaty

Sobotnie Poranki Rodzinne w Kinie Muza to już wieloletnia tradycja, którą dobrze znają dziadkowie, rodzice i opiekunowie dzisiejszych 3 latków. To doskonała okazja do pierwszego kontaktu dziecka z kinem w przyjaznej kameralnej sali.

Razem z Wydawnictwem FRAJDA raz w miesiącu wzbogacamy to dziecięce doświadczenie o spotkanie z książką. W ramach cyklu FRAJDA W MUZIE przed sobotnim seansem filmów wspólnie przeczytamy fragmenty książki Wydawnictwa FRAJDA, a po seansie zaprosimy na kreatywne warsztaty związane z lekturą.

Cykl przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat.

WARSZTATY RODZINNE
Warsztaty są formą wspólnej aktywności dziecka i opiekuna, w ramach której spędzają razem czas w kreatywny sposób. Sprzedaż biletów na warsztaty odbywa się online oraz stacjonarnie w kasie kina (bilet na seans filmowy nie gwarantuje udziału w warsztacie).

Liczba miejsc jest ograniczona. Warsztaty trwają ok. 60-90 min.

 

 

 

 

 

Partnerzy
Pomarańczowe logo wydawnictwa dla dzieci ZAKAMARKI
Czarne logo wydawnictwa dla dzieci FRAJDA
nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące