dzieciaki, do kina! – Kino Muza
Wiemy, co gramy

dzieciaki, do kina!

dzieciaki, do kina! - okładka

DZIECIAKI, DO KINA! to nasz weekendowy cykl prezentujący mądre filmy dla młodego widza w kameralnym wnętrzu kina studyjnego. Cykl stworzony został jako odpowiedź na potrzeby współczesnego świadomego rodzica, dla którego nieobojętnym jest jakie treści przyswaja jego pociecha. Każdy film z naszego repertuaru posiada oznaczenie kategorii wiekowej, by łatwiej było odróżnić filmy przeznaczone dla dzieci starszych i nieco młodszych. Znajdziecie tu najciekawsze, przeważająco europejskie, produkcje dla dzieci. Pokazujemy animacje i filmy aktorskie, których bohaterami są rówieśnicy naszych widzów przeżywający wesołe przygody, przyjaźnie i rozstania, trudne dylematy, odkrywają tajemnice i rozwiązują zagadki. To filmy, które rozbudzają wyobraźnię, budują świadomość estetyczną i odpowiadają na potrzeby emocjonalne dzieciaków.

W ramach cyklu prezentujemy filmy starsze – nasze ulubione i już sprawdzone - oraz te najnowsze, a specjalnym wydarzeniem są premiery filmów Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, które jest producentem Festiwal Filmowy Młode Horyzonty.

Nasze kino to przyjazna przestrzeń dla tych nawet najmłodszych widzów. Na górnym holu znajdziecie strefę zabawy dla dzieci i wyjątkowy Zakamarkowy Kącik Książkowy!

Kiedy odbywają się seanse?

Kino Muza w Poznaniu | Seanse co tydzień
W każdą sobotę i niedzielę

Bilety: 16 zł / z Kartą Rodziny Dużej 14 zł

 

DZIECIAKI, DO KINA - KINO PRZYJAZNE SENSORYCZNE

to comiesięczne specjalne pokazy podczas których wspólnie obejrzymy najciekawsze filmy z naszego repertuaru w wyjątkowych warunkach. Seanse są dostosowane dla najmłodszych widzów ze spektrum autyzmu, i nie tylko. W czasie projekcji światła są przyciemnione, a dźwięk nieco przyciszony. Aby każdy mógł czerpać radość z najlepszych filmów podczas seansów przyjaznych sensorycznie nie będzie obowiązywać zasada całkowitej ciszy - można komentować film, śpiewać piosenkę razem z bohaterem, tańczyć razem z nim, wyrażać ekscytację, wędrować po sali. Obiecujemy, że zadbamy o prawdziwie przytulną atmosferę.

Seanse odbywają się na sali nr 2 na pierwszym piętrze. Można do niej dotrzeć windą lub schodami. W razie potrzeby nasz zespół z przyjemnością odprowadzi Was na seans.

Pokazy powstały przy współpracy i wsparciu merytorycznym fundacji Pomoc Autyzm.

Bilety: 16 zł / z Kartą Rodziny Dużej 14 zł

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące