Wiemy, co gramy
The Truffle Hunters

Truflarze

Truflarze - okładka
reż. Michael Dweck, Gregory Kershaw
Włochy
2020
84’
Truflarze - okładka

Magiczny, czarujący, pełen ciepła i humoru dokument o ludziach, którzy znaleźli swój przepis na szczęście – od lat, w lasach włoskiego Piemontu, zbierają razem ze swoimi psami trufle i nie wyobrażają sobie, że mogliby robić cokolwiek innego. Wyprodukowany przez Lucę Guadagnino, reżysera Tamtych dni, tamtych nocy wyjątkowy dokument, który zachwycił widzów i krytyków na całym świecie.

Głos prasy

Hymn na cześć życia i wszystkich jego smaków
Newsweek
Zostawi was z szerokim uśmiechem na twarzy
he Guardian
Opowieść o radości życia i znalezienia w nim czegoś, co naprawdę kochasz
Polygon
Proste, ale wielkie kino!
The Observer
Czarujący! Przychyli wam nieba
The Film Stage
Pochwała idei: mniej znaczy więcej
The Times
Ten film to celebracja życia!
Sydney Morning Herald
Jak żyć szczęśliwie i uważnie? Ten film cię tego nauczy
New York Magazine
Zachwycający! Każda scena jest jak obraz
The Spectator
Uczta dla oczu i duszy!
The Hollywood Reporter
Wspaniała podróż! Nie oprzesz się radości, którą zaraża ten film
Variety
W kadrach kryje się spontaniczność i radość, ale także prawdziwe piękno życia
Empire Magazine
To nie tylko piękny film, ale też wspaniałe kino dla miłośników psów
Daily Telegraph
(...) z pewnością jeden z najlepszych filmów o psach!
Associated Press

Zwiastun

Nagrody
Directors Guild of America 2021
Najlepsza reżyseria filmu dokumentalnego
Capri Hollywood 2020
Najlepszy dokument
El Gouna Film Festival 2020
Najlepszy dokument
American Society of Cinematographers 2021
Nagroda dla reżyserów

Kadry

Jeszcze dziś

Sing 2 - kadr 14:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Sing 2 Aby wystąpić w teatrze Crystal, Buster Moon i jego ekipa muszą odnaleźć i przekonać legendę rocka do powrotu na scenę.
Titane - kadr 15:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Titane Rozsadza ekran, demolując granice gatunków, włamując się do męskich filmowych fantazji, przebijając balon naszych oczekiwań.
Benedetta - kadr 16:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Benedetta Nowy film jednego z największych skandalistów światowego kina, wybuchowa mieszanka historycznej opowieści, erotycznego thrillera i kina religijnego feminizmu.
C'MON C'MON - kadr 16:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 C'MON C'MON Uważny, ciepły, skupiony wokół najważniejszych relacji C’mon C’mon działa terapeutycznie: uczy wzajemnej troski, okazywania emocji, zszywania naderwanych więzi.
Sing 2 - kadr 17:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Sing 2 Aby wystąpić w teatrze Crystal, Buster Moon i jego ekipa muszą odnaleźć i przekonać legendę rocka do powrotu na scenę.
Hazardzista - kadr 18:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Hazardzista Martin Scorsese przedstawia: Oscar Isaac w znakomitej, magnetyzującej roli w odurzającym, gęstym, pełnym napięcia, które niemal rozsadza ekran thrillerze!
Spencer - kadr 19:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Spencer W bożonarodzeniowy weekend księżna Diana podejmuje decyzję o rozwodzie z księciem Karolem.
(Nie)długo i szczęśliwie - kadr 19:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 (Nie)długo i szczęśliwie Bohaterami filmu są cztery małżeństwa, które dowiadują się, że ich śluby były nieważne, bo zostały udzielone przez osobę podszywającą się pod księdza.
C'MON C'MON - kadr 21:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 C'MON C'MON Uważny, ciepły, skupiony wokół najważniejszych relacji C’mon C’mon działa terapeutycznie: uczy wzajemnej troski, okazywania emocji, zszywania naderwanych więzi.
Hazardzista - kadr 21:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Hazardzista Martin Scorsese przedstawia: Oscar Isaac w znakomitej, magnetyzującej roli w odurzającym, gęstym, pełnym napięcia, które niemal rozsadza ekran thrillerze!
Gramy!
Mustang
reż. Deniz Gamze Ergüven