Warsztaty Poranku Rodzinnego z zakamarkami – Kino Muza
Wiemy, co gramy

Warsztaty Poranku Rodzinnego z zakamarkami

Dzieci podczas warsztatów na sali 3 po poranku rodzinnym.

W repertuarze

Okładka książki święta w wilczym lesie.

Raz w miesiącu PORANEK RODZINNY poświęcamy wybranej książce wydawnictwa Zakamarki. Przed projekcją poznajemy nowych bohaterów i ich historie wspólnie czytając jej fragmenty.
Po seansie odbywają się inspirowane książką warsztaty artystyczne, które bawią i rozwijają najmłodszych, a rodzicom podsuwają pomysły na kreatywne spędzanie czasu z dziećmi.
Zapraszamy na warsztaty rodzinne dzieci w wieku 3-6 lat wraz z bliskimi im osobami dorosłymi. Bawimy się i tworzymy razem.
Zajęcia odbywają się na podłodze – weźcie wygodne ubrania!

Czas trwania warsztatów: ok. 60-90 min.
Bilet na warsztaty: 15 zł/uczestnik (uczestnikiem jest zarówno dziecko, jak i opiekun)

W tym tygodniu:

Po seansie warsztaty rodzinne wokół książki Święta w Wielkim Lesie Ulfa Starka z ilustracjami Evy Eriksson (tł. Agnieszka Stróżyk).

W przygotowaniu do świąt najważniejsza jest równowaga!
Zamiast trzymać się tradycji słodkości i uprzejmości, dajemy też szansę gburowatości!

Najprawdziwsze skrzaty domowe wiedzą, o co chodzi. Są małe, szybkie i gburowate. Mają czerwone czapki, dużo narzekają, szybko się irytują i muszą pamiętać, żeby nie być zbyt miłymi. A to jest bardzo ciężka praca. Zwłaszcza w święta!

Podczas warsztatów przetestujemy różne minki, wredoty i świąteczne mówienie nie. Poszukamy swoich osobistych Gburków, zaprosimy je do zabawy i odrobinę oswoimy. Podziały też twórczo, by wrócić do domu z własnym skrzatem domowym.

 

Przed seansem i po warsztacie zapraszamy na Zakamarkowe stoisko sprzedażowe!

Kadry

Jeszcze dziś

Skąd dokąd - kadr 16:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Skąd dokąd Portret zbiorowy, złożony z doświadczeń ludzi, którzy mają jeden cel: znaleźć bezpieczne schronienie.
Chłopak z dziewczyna na plarzy. 17:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Uśmiech losu Czarująca wdziękiem, emocjami i czułym poczuciem humoru, podróż w nieznane, która uwiedzie wszystkich miłośników Greka Zorby, ognistego smaku rakii oraz bestsellerowego Maga.
Napoleon na biuałym koniu. 17:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Napoleon Napoleon Bonaparte pnie się po kolejnych szczeblach władzy. Towarzyszy mu przy tym ukochana Józefina.
Dwie dziewczyny przy zastawionym stole. 18:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Koliber Zachwycająca saga florenckiego rodu Carrerów na podstawie bestsellerowej włoskiej powieści, która przenosi widzów w sam środek rozgrzanej słońcem Italii.
Młoda dziewczyna z chłopakiem pijący alkohol na imprezie. 19:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 How to Have Sex Tak to robią dziewczyny! Energetyczny koktajl filmu imprezowego, poruszającego coming of age oraz intrygującego portretu pokolenia Z.
Dwie dziewczyny przy zastawionym stole. 20:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Koliber Zachwycająca saga florenckiego rodu Carrerów na podstawie bestsellerowej włoskiej powieści, która przenosi widzów w sam środek rozgrzanej słońcem Italii.
Chłopak z dziewczyna na plarzy. 20:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Uśmiech losu Czarująca wdziękiem, emocjami i czułym poczuciem humoru, podróż w nieznane, która uwiedzie wszystkich miłośników Greka Zorby, ognistego smaku rakii oraz bestsellerowego Maga.
Mężczyzna z twarzą pomalowaną na biało w towarzystwie psa. 21:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 DogMan Wielki powrót Luca Bessona! Douglas nie dogaduje się dobrze z ludźmi, prowadzi samotniczy tryb życia i do dziś nosi blizny po ranach zadanych przez przemocowego ojca.
Gramy!
Chłopi
reż. DK Welchman, Hugh Welchman
nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące