Warsztaty literackie z Biblioteką Raczyńskich – Kino Muza
Wiemy, co gramy

Warsztaty literackie z Biblioteką Raczyńskich

Animowany kadr, rysunki chłopca

60’
Plakat filmu animowanego, w dolnej części tytuł oraz hasło "skąd się bierze radość", w centralnej części grupa dzieci jadących na jednym roweże

Skąd biorą się postaci w książkach? Czy pisarz gotuje i gra w piłkę? Czy każdy może być pisarzem? Jak powstał Mikołajek? Sprawdzimy! Podczas spotkania porobimy różne miny, poszukamy Paryża w Poznaniu i spróbujemy stworzyć własną postać literacką. Pogadamy też o książkach, wyobraźni i o tym, co nas bawi.  I oczywiście poczytamy „Szczęście Mikołajka”, bo tego bohatera bez książki by nie było. A toby było straszne!

Warsztaty poprowadzą Anna Kozłowska i Katarzyna Wojtaszak z Biblioteki Raczyńskich

Wiek uczestników: 7-12 lat

Kadry

Jeszcze dziś

Dostawca z jedzeniem pod drzwiami. 19:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Kolacja pożegnalna Od śmiechu do wzruszeń, od złości po zaskoczenie. W końcu co może pójść nie tak na spotkaniu w gronie przyjaciół?
Patrol wojskowy obserwujący niebo. 20:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Civil War Napędzane adrenaliną i trzymające w napięciu kino akcji osadzone w niedalekiej przyszłości, kiedy podzielona Ameryka zmierza ku dziejowej katastrofie.
Kadr z lekcji wychowania fizycznego. 20:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Monster Matka odkrywa, że nauczyciel jest winny dziwnym zachowaniom jej syna.
Kobieta za kierownicą samochodu. 21:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 The Old Oak Ostatni film w karierze Kena Loacha to wzruszająca opowieść o niezwykłej przyjaźni w świecie pełnym nienawiści.
Gramy!
Mój pies Artur
reż. Simon Cellan Jones
nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące