Wiemy, co gramy

Konkurs Animowanych Seriali Set I: Dla dzieci

Konkurs Animowanych Seriali Set I: Dla dzieci - okładka

47’
Konkurs Animowanych Seriali Set I: Dla dzieci - okładka

POKAZ I – DLA DZIECI / SCREENING I – CHILDREN’S

Bella in the belly: Listen to this 
Opowieść o pięcioletnim chłopcu imieniem Benny i jego siostrzyczce Belli, która jeszcze nie przyszła na świat. /
A story of a 5-year-old boy named Benny and his very, very little sister Bella, that in fact, hasn’t been born yet.
Bella in the belly: Listen to this, Jacek Rokosz, Polska / Poland, 2019, 6’

Bobaski i Miś
Baloniki porywają dzieci ku niesamowitej, podniebnej przygodzie – maluchy będą bujać pośród miękkich obłoków. /
Balloons take children off the ground and up in the sky for an amazing adventure, where they play and have fun amidst fluffy clouds.
Bobaski i Miś / Babies and the Bear, Marek Skrobecki, Polska / Poland, 2020, 3’30”

Hug me: Big one and small one
Tata Miś i Mały Miś mieszkają w lesie, w którym codziennie przeżywają nowe przygody i nigdy się nie nudzą. /
Father and Teddy live in a forest. Every day is different than the other, full of new adventures, so they are never bored.
Hug me: Big one and small one, Tomek Miazga, Polska / Poland, 2019, 6’

Little Monsters – Monster in the dark
Razem z Dillonem i Suzie odkrywaj Planetę i przeżywają niezwykłe przygody. /
Join Dillon and Suzie as they explore and have adventures during a brand new day on Planet
Little Monsters – Monster in the dark, Ben Bradbury, UK, 2020, 8’

Orange Moo Cow
Seria przeuroczych i zabawnych historyjek dla najmłodszych, opowiadająca o rodzinie, przyjaźni i miłości. /
A very sweet animated comedy series for preschoolers about family, friendship and love.
Orange Moo Cow, Maria Koneva, Rosja / Russia, 2021, 7’

Tattoo
Tomek uwielbia jazdę tramwajem, w którym zazwyczaj dzieje się znacznie więcej niż poza nim. Pewnego dnia spotyka Chłopaka z tatuażem i Dziewczynę z kolczykiem w pępku. /
Tomek likes riding the tram, because often much more interesting things happen inside than outside. That day, Tomek sees a Boy with a tattoo and a Girl with a navel piercing.
Tattoo, Ewelina Stefańska, Polska / Poland, 2021, 5’

The Other Way Wolf
Seria kreskówek, w której trzy bajki o złym Wilku łączą się w jedną całość. /
The cartoon series unite three fairy-tales with the Wolf being an antihero.
The Other Way Wolf, Ira Elshansky, Rosja / Russia, 2020, 11’

Zwiastun

Jeszcze dziś

Chrzciny - kadr 13:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Chrzciny Grudzień, 1981 rok. Marianna, gorliwa katoliczka, postanawia wykorzystać rodzinną uroczystość – chrzciny najmłodszego wnuka, do pojednania swoich skłóconych od lat dzieci.
Simona - kadr 14:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Simona Kim naprawdę była Simona Kossak – legendarna badaczka, która żyła otoczona zwierzętami w Puszczy Białowieskiej? Dlaczego uciekła od rodziny – słynnego rodu Kossaków?
Słoń - kadr 14:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Słoń Bartek prowadzi małe gospodarstwo na Podhalu. Kiedy opuścił ich ojciec, jego matka się załamała, wówczas to on musiał zostać głową rodziny.
Silent Twins - kadr 15:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Silent Twins Historia buntu czy ekscentrycznej zabawy, która wymknęła się spod kontroli? A może studium toksycznej miłości, tak silnej, że świat zewnętrzny przestaje mieć znaczenie.
Jednym głosem - kadr 15:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Jednym głosem Historia, która skruszyła milczenie wokół tematu molestowania seksualnego przez najpotężniejszego producenta Hollywood- Weinsteina.
Moonage daydream - kadr 16:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Moonage daydream Geniusz Davida Bowiego, jednego z najbardziej wpływowych artystów naszych czasów.
Na pełny etat - kadr 17:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Na pełny etat Niepewność jutra, niestabilny rynek pracy, społeczne niepokoje, brak bezpieczeństwa socjalnego. Przejmująco prawdziwa opowieść o życiu w czasach kryzysu.
Do ostatniej kości - kadr 18:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Do ostatniej kości Opowieść o pierwszej miłości między Maren, młodą kobietą, uczącą się, jak przetrwać na marginesie społeczeństwa, a Lee, porywczym wyrzutkiem i włóczęgą.
Kociarze - kadr 19:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Kociarze Kociarze to w efekcie wspaniały film na trudne czasy – podnoszący na duchu, dający nadzieję, wzruszający i udowadniający, że opieka nad kotem może przynieść nieoczekiwane skutki.
Słoń - kadr 19:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Słoń Bartek prowadzi małe gospodarstwo na Podhalu. Kiedy opuścił ich ojciec, jego matka się załamała, wówczas to on musiał zostać głową rodziny.
Jednym głosem - kadr 20:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Jednym głosem Historia, która skruszyła milczenie wokół tematu molestowania seksualnego przez najpotężniejszego producenta Hollywood- Weinsteina.
Do ostatniej kości - kadr 21:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Do ostatniej kości Opowieść o pierwszej miłości między Maren, młodą kobietą, uczącą się, jak przetrwać na marginesie społeczeństwa, a Lee, porywczym wyrzutkiem i włóczęgą.
Lombard - kadr 21:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Lombard Poruszająca i pełna humoru komedia dokumentalna o ludziach, którzy walczą o przetrwanie, pomagając jednocześnie bardziej potrzebującym.
Gramy!
Warsztaty Poranku Rodzinnego | Frajda W Muzie