Międzynarodowy Konkurs Filmów Pełnometrażowych: Four souls of coyote – Kino Muza
Wiemy, co gramy
International Feature Film Competition: FOUR SOULS OF COYOTE

Międzynarodowy Konkurs Filmów Pełnometrażowych: Four souls of coyote

Międzynarodowy Konkurs Filmów Pełnometrażowych: Four souls of coyote - okładka
reż. Aron Gauder
Węgry
2023
106’
Międzynarodowy Konkurs Filmów Pełnometrażowych: Four souls of coyote - okładka

Międzynarodowy Konkurs Filmów Pełnometrażowych prezentuje i popularyzuje selekcję najnowszych animowanych produkcji zrealizowanych w różnorodnych technikach animacji. Grand Prix Konkursu Filmów Pełnometrażowych to nagroda w wysokości 30 000 zł do podziału pomiędzy reżyserów, producentów i dystrybutorów filmu.

Podczas wszystkich pokazów konkursowych odbywa się głosowanie, w wyniku którego przyznana zostanie Nagroda Publiczności za Najlepszy Film Pełnometrażowy.

Zapowiadany jako epicka przygoda oparta na micie o stworzeniu rdzennych Amerykanów, Four Souls of Coyote podkreśla coraz bardziej palącą potrzebę życia w harmonii ze środowiskiem — zanim będzie za późno.

Dzień dzisiejszy, rdzenni Amerykanie konfrontują załogę projektu budowy rurociągu naftowego, tuż za rogiem od ziemi ich przodków. Dziadek przywołuje starożytną opowieść o micie stworzenia, przypominając nam wszystkim, że wyzwania stojące przed ludzkością są uniwersalne i że musimy znaleźć swoje miejsce w wielkim kręgu stworzeń. Poprzez przygody wypełnione zwierzętami, magią, głodem, chciwością i świętym kręgiem wszystkich stworzeń, jego opowieść daje nam nadzieję, że ludzie mogą skorygować swój kurs i uchronić przyszłość naszego gatunku na Ziemi.

Po pokazie 21.06 zachęcamy do pozostania na spotkaniu z twórcami filmu!

Więcej o konkursach i jurorach przeczytasz na naszej stronie internetowej: animator-festival.com
You can read more about the Jury and competitions at our website: animator-festival.com

Kadry

Jutro

Mężczyzna czytający książkę na łóżku przy nocnej lampce. 20:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Perfect Days Medytacja nad prostotą i pięknem życia. Wenders opowiada historię japońskiego everymana, dla którego każdy dzień wypełniony jest czynnościami składającymi się na poezję codzienn...
Kadr z lekcji wychowania fizycznego. 20:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Monster Matka odkrywa, że nauczyciel jest winny dziwnym zachowaniom jej syna.
Dostawca z jedzeniem pod drzwiami. 21:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Kolacja pożegnalna Od śmiechu do wzruszeń, od złości po zaskoczenie. W końcu co może pójść nie tak na spotkaniu w gronie przyjaciół?
Gramy!
Dancing Queen
reż. Aurora Gossé
nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące