Co się wydarzyło w madison county? – Kino Muza
Wiemy, co gramy
The Bridges of Madison County

Co się wydarzyło w madison county?

Co się wydarzyło w madison county? - okładka
reż. Clint Eastwood
USA
1995
135’
Co się wydarzyło w madison county? - okładka

Wyreżyserowany przez Clinta Eastwooda, jeden z najsłynniejszych melodramatów w historii światowego kina. Ekranizacja  powieści obyczajowej amerykańskiego autora Roberta J. Wallera.
Grany przez reżysera fotograf National Geographic Robert Kincaid, przybywa do hrabstwa Madison w stanie Iowa, by zrobić tam zdjęcia starych mostów. Kiedy na miejscu poznaję gospodynię domową Francescę Johnson (Meryl Streep), wystarczą zaledwie cztery dni, żeby każde z nich przewartościowało swoje dotychczasowe życie. Co tak naprawdę wydarzyło się w Madison County? Za ten film Maryl Streep otrzymała nominację do nagrody Oscar® w kategorii Najlepsza Aktorka Pierwszoplanowa (1996).

Zwiastun

Nagrody
Blue Ribbon Awards 1996
Najlepszy film międzynarodowy
Cahiers du Cinéma 2000
Najlepszy film
Fotogramas de Plata 1996
Najlepszy film międzynarodowy
Kinema Junpo Awards 1996
Najlepszy film międzynarodowy
Mainichi Film Concours 1996
Najlepszy film międzynarodowy

Kadry

Jeszcze dziś

Patrol wojskowy obserwujący niebo. 18:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Civil War Napędzane adrenaliną i trzymające w napięciu kino akcji osadzone w niedalekiej przyszłości, kiedy podzielona Ameryka zmierza ku dziejowej katastrofie.
Mężczyzna czytający książkę na łóżku przy nocnej lampce. 20:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Perfect Days Medytacja nad prostotą i pięknem życia. Wenders opowiada historię japońskiego everymana, dla którego każdy dzień wypełniony jest czynnościami składającymi się na poezję codzienn...
Patrol wojskowy obserwujący niebo. 20:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Civil War Napędzane adrenaliną i trzymające w napięciu kino akcji osadzone w niedalekiej przyszłości, kiedy podzielona Ameryka zmierza ku dziejowej katastrofie.
Kobieta i mężczyzna prowadzą spokojną rozmowę w domu. 21:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Pamięć Sylvia pracownik socjalny, prowadzi uporządkowane życie, córka, praca, spotkania AA. Sytuacja ulega zmianie, gdy wraca ze zjazdu absolwentów liceum, a jej śladem podąża Saul.
Gramy!
ANIMATOR BEZ SELEKCJI – POKAZ 4
nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące