Rethink / Rebuild: Wolność Ruchu – Kino Muza
Wiemy, co gramy
Pokaz krótkich metraży w Kinie Muza z tłumaczeniem na PJM

Rethink / Rebuild: Wolność Ruchu

04.04.2024
Kadr przedstawia grup e tancerzy na scenie.

Rethink / Rebuild: Wolność Ruchu skupiać się będzie na kwestii ruchu społecznego, napływów i odpływów migracyjnych oraz imperatywnej kwestii tożsamości społecznej.

Filmowe obrazy zaprezentują dosłowne i metaforyczne wędrówki, które dotykają nas bez względu na pochodzenie, warunki ekonomiczne i środowiskowe

Kino Muza będzie pierwszym miejscem, w którym zaprezentowany zostanie program filmów krótkometrażowych z serii Rethink / Rebuild*, stworzony we współpracy z filmowcem i selekcjonerem Ygorem Gamą, przez wiele lat współodpowiedzialnym m.in. za sekcję Generation przy Berlinale. Stawiając na dostępność i wolność kultury, program dostosowany został także dla osób głuchych i niedosłyszących, dzięki współpracy z Martą Jaroń, tłumaczką Polskiego Języka Migowego, związaną z organizacją Deaf Respect.

*Rethink / Rebuild to twórczo-edukacyjny projekt realizowany przy wsparciu Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej, który kładzie nacisk na międzykulturowe wartości i wypracowywanie wspólnych, opartych na demokratyzacji kultury i tolerancji perspektyw przyszłości. Wydarzenia obejmujące pokazy filmowe, warsztaty oraz dyskusje odbywać się będą w Poznaniu oraz w Berlinie.

Wstęp wolny - wejściówki do odebrania w kasie Kina Muza (wejściówki wydajemy na tydzień przed, tj. od 28 marca)

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące