Wiemy, co gramy
SIERPIEŃ 2020

Kino w ciemno

30.08.2020
Kino w ciemno - okładka

Zapraszamy na kolejny seans w ramach cyklu KINO W CIEMNO w Kino Muza w Poznaniu.

Co byście powiedzieli na kupienie biletu na seans, którego nie znacie? A jeśli na dodatek nie widzieliście plakatu, zwiastunu, a nawet - nigdy nie słyszeliście tego tytułu?

Kino w ciemno to cykl pokazów kinowych dla tych wszystkich, którzy i które zmęczeni są wybieraniem jednego tytułu spośród ogromu propozycji filmowych. Od kilku lat wiemy już, że lubicie bawić się z nami w nieznane. Osoby, które uczestniczyły w poprzednich seansach wiedzą, że należy spodziewać się absolutnie wszystkiego. To cykl filmowych niespodzianek, nowych wrażeń, odkryć, a także sentymentalnych powrotów. Przyświeca nam jedna zasada: podczas KINA W CIEMNO gramy tylko tytuły, które polecamy Wam z czystym sumieniem. Dodatkowo każda projekcja połączona jest z losowaniem niespodzianek od naszych Partnerów.

Chcecie spróbować zgadnąć, co zagramy następnym razem? Przyjdźcie do nas "w ciemno" i dajcie się zaskoczyć!

 

Bilety: 18/15/12 zł | Nie przyjmujemy rezerwacji miejsc

 

Partnerzy

  • Dark restaurant jest partnerem naszego tajemniczego cyklu filmowego - na każdym seansie losujemy zaproszenie dla dwóch osób do restauracji, która podejmuje swoich gości w całkowitych ciemnościach.
  • Exodus escape room jest partnerem naszego cyklu, przed każdym seansem losujemy wśród widzów i widzek zaproszenie do jednego z pokoi.
Filmy
Kino w ciemno - okładka
niedziela 20:00
Sala 1

Kino w ciemno

reż. Przekonajcie się sami
Cały Świat

Co byście powiedzieli na kupienie biletu na seans, którego nie znacie? A jeśli na dodatek nie widzieliście plakatu, zwiastunu, a nawet – nigdy nie słyszeliście tego tytułu?