W zgodzie z naturą – Kino Muza
Wiemy, co gramy
Wild Life

W zgodzie z naturą

W zgodzie z naturą - okładka
reż. Elisabeth Chay Vasarhelyi, Jimmi Chin
USA, Chile
2022
93’
W zgodzie z naturą - okładka

Twórcy filmu, zdobywcy Oscara® za film Free Solo, podążają za Kristine Tompkins, byłą dyrektorką zarządzającą marką Patagonia – jednym z najbardziej uznanych brendów na rynku odzieży i sprzętu turystycznego. Tompkins od 30 lat zajmuje się ochroną przyrody na południu Argentyny i Chile. Jej pasja jest równie silna i dzika jak tereny, które stara się zachować dla przyszłych pokoleń. Jest patronką obszarów chronionych z ramienia ONZ. Razem z mężem – Dougiem – zdecydowała się wykupić obszar o wielkości prawie 60 000 km² i zamienić go w park narodowy. Oboje stali się tym samym największymi filantropami w historii ochrony przyrody. Ich działalność znacząco wpłynęła na zwiększenie powierzchni piętnastu narodowych i dwóch morskich parków. Przemówienie Tompkins na konferencji TED pod hasłem Let’s make the World Wild Again ma już w sieci ponad 2 mln odtworzeń.

Zwiastun

Kadry

Jeszcze dziś

Dwóch pracowników straży granicznej na tle samochodu. 17:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Zielona Granica opowieść o tym, że każdy z nas może nieoczekiwanie znaleźć się w sytuacji granicznej i zostać zmuszony dokonywać wyborów pomiędzy dobrem a złem.
Młoda dziewczyna ćwiczy uderzenie bokserskie ze swoim kolegą. 18:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Georgie ma się dobrze Nagrodzony na Sundance debiut Charlotte Regan to szalona historia przyjaciół, którzy przy okazji stają się rodziną.
Kadr z przednich siedzeń samochodu, kierowca rozmawia z kobietą. 19:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Limbo Limbo to nie tylko wciągający kryminał noir, ale także wymowny portret codziennego rasizmu, jakiego doświadczają rdzenni mieszkańcy Australii.
Prace przy sprzątaniu więziennej przestrzeni. 20:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Skazani na Shawshank Skazany na dożywocie Red (Morgan Freeman) doskonale zna więzienie Shawshank. Nowy więzień Andy (Tim Robbins) przynosi nadzieję i odmianę wszystkim więźniom.
Dwóch pracowników straży granicznej na tle samochodu. 20:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Zielona Granica opowieść o tym, że każdy z nas może nieoczekiwanie znaleźć się w sytuacji granicznej i zostać zmuszony dokonywać wyborów pomiędzy dobrem a złem.
Dwóch pracowników straży granicznej na tle samochodu. 21:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Green Border Follows a family of Syrian refugees, an English teacher from Afghanistan and a border guard. They all meet on the Polish-Belarusian border during the most recent humanitarian cr...
Gramy!
Warsztaty Poranku Rodzinnego z zakamarkami
nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące