Wiemy, co gramy

Sweetheart

Sweetheart - okładka
reż. Marley Morrison
Wielka Brytania
2021
103’

W repertuarze

Sweetheart - okładka

Aspołeczna nastoletnia AJ wie, że jest inna niż wszyscy. A już na pewno nie chce spędzać wakacji nad morzem ze swoją normalną, nudną rodziną. Przygotowana na najgorszy tydzień w swoim życiu, poznaje beztroską ratowniczkę – Islę. Między dziewczynami szybko rodzi się więź.

Zwiastun

Nagrody
British Independent Film Awards 2021
Nagroda Publiczności
Inside Out Toronto LGBT Film Festival 2021
Nagroda dla reżysera
L.A. Outfest 2021
Nagroda JURY
British Independent Film Awards 2021
Nagroda dla aktorki i producenta

Kadry

Jeszcze dziś

Jeżyk i przyjaciele - kadr 12:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Jeżyk i przyjaciele Mila i Mędrek to dzieciaki-zwierzaki i para najlepszych przyjaciół, zamieszkujących leśną polanę. Dzielna jeżyczka i przebojowy wiewiór wyruszają w świat by uratować leśne stwor...
Dzień, w którym znalazłem w śmieciach dziewczynę - kadr 13:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Dzień, w którym znalazłem w śmieciach dziewczynę W niedalekiej przyszłości zobojętniały aktywista ogłasza, że o północy w Sylwestra popełni samobójstwo w proteście przeciwko panującemu na nowo w Polsce niewolnictwu.
Paryż, 13. dzielnica - kadr 13:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Paryż, 13. dzielnica Zachwycająca, stylowa love-story, która biorąc na warsztat dynamikę współczesnych związków, podtrzymuje legendę Paryża jako stolicy miłości i seksu.
Elvis - kadr 14:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Elvis Historia wieloletniej relacji Elvisa Presleya z Parkerem. Kluczowym elementem opowieści jest jedna z najważniejszych  osób w życiu piosenkarza jego żona Priscilla Presley.
Yang - kadr 15:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Yang Rodzinie Jake’a towarzyszy android Yang, który niczym starszy brat opiekuje się jego córką. Gdy ulega awarii chcą przywrócić go do życia.
Księgarnia w Paryżu - kadr 15:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Księgarnia w Paryżu Wzruszająca romantyczna opowieść o życiowych niespodziankach. Ta intymna i poetycka opowieść została napisana przez nieżyjącego już wielkiego włoskiego mistrza kina Ettore Scolę.
Allseasons - kadr 17:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Allseasons Film pokazuje kitesurfing nie tylko jako dyscyplinę sportową, ale przede wszystkim jako pełną przygód, miłości i wolności pasję.
Kolano Ahed - kadr 17:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Kolano Ahed Izraelski filmowiec rzuca się w sam środek dwóch skazanych na porażkę bitew: jednej ze śmiercią wolności, drugiej ze śmiercią matki.
Paryż, 13. dzielnica - kadr 17:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Paryż, 13. dzielnica Zachwycająca, stylowa love-story, która biorąc na warsztat dynamikę współczesnych związków, podtrzymuje legendę Paryża jako stolicy miłości i seksu.
Paryż, 13. dzielnica - kadr 18:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Paryż, 13. dzielnica Zachwycająca, stylowa love-story, która biorąc na warsztat dynamikę współczesnych związków, podtrzymuje legendę Paryża jako stolicy miłości i seksu.
Dzień, w którym znalazłem w śmieciach dziewczynę - kadr 19:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Dzień, w którym znalazłem w śmieciach dziewczynę W niedalekiej przyszłości zobojętniały aktywista ogłasza, że o północy w Sylwestra popełni samobójstwo w proteście przeciwko panującemu na nowo w Polsce niewolnictwu.
Yang - kadr 19:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Yang Rodzinie Jake’a towarzyszy android Yang, który niczym starszy brat opiekuje się jego córką. Gdy ulega awarii chcą przywrócić go do życia.
Elvis - kadr 20:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Elvis Historia wieloletniej relacji Elvisa Presleya z Parkerem. Kluczowym elementem opowieści jest jedna z najważniejszych  osób w życiu piosenkarza jego żona Priscilla Presley.
Księgarnia w Paryżu - kadr 21:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Księgarnia w Paryżu Wzruszająca romantyczna opowieść o życiowych niespodziankach. Ta intymna i poetycka opowieść została napisana przez nieżyjącego już wielkiego włoskiego mistrza kina Ettore Scolę.
Yang - kadr 21:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Yang Rodzinie Jake’a towarzyszy android Yang, który niczym starszy brat opiekuje się jego córką. Gdy ulega awarii chcą przywrócić go do życia.
Gramy!
Nagrodzony film pełnometrażowy: wybór Jury