Wiemy, co gramy
MENU

SAINT MAUD

reż. Rose Glass
Wielka Brytania
2019
84’
W repertuarze
24.10 Dziś
18:30 Sala 1 Kup bilet Kup bilet
21:30 Sala 2 Kup bilet Kup bilet
25.10 Jutro
18:00 Sala 3 Kup bilet Kup bilet
21:15 Sala 2 Kup bilet Kup bilet
26.10 poniedziałek
19:15 Sala 2 Kup bilet Kup bilet
21:30 Sala 1 Kup bilet Kup bilet
27.10 wtorek
17:00 Sala 3 Kup bilet Kup bilet
21:30 Sala 1 Kup bilet Kup bilet
28.10 środa
17:30 Sala 3 Kup bilet Kup bilet
21:15 Sala 3 Kup bilet Kup bilet
29.10 czwartek
21:15 Sala 2 Kup bilet Kup bilet

Kolejny horrorowy triumf od studia A24 (Midsommar. W biały dzień, Dziedzictwo. Hereditary i To przychodzi po zmroku) w diabelnie wizjonerskiej opowieści o opętaniu i zbawieniu.

Maud jest młodą dziewczyną, która przyjeżdża do luksusowej posiadłości Amandy  – byłej tancerki, która w ostatnich miesiącach życia korzysta z niego bez skrupułów. Dziewczyna przekonana o swojej ważniejszej misji, niż tylko opieka nad konającą Amandą, postanawia ocalić jej grzeszną duszę, co wkrótce zamienia się w niebezpieczną obsesję…

Głos prasy

Fani gatunku przeżyją prawdziwe mistyczne uniesienie!

Indiewire

Niesamowita, mrożąca krew w żyłach Morfydd Clark poruszy wszystkie struny waszych emocji

Variety

Wstrząsający horror psychologiczny

Screen Daily

Niczym pętla powoli zaciska się wokół szyi

Collider

Mistyczny horror bez trzymanki

AV Club

Mistrzowsko buduje niepokój, w którym trzyma do samego końca!

Screendaily
Zwiastun
Jeszcze dziś
12:00 HALVDAN - PRAWIE WIKING Historia przyjaźni ponad granicami oraz pokazuje, jak dzięki współpracy i dobrej woli budować harmonię w trudnych relacjach. Bohaterowie napotykają szereg trudności, ale siła ic...
12:30 SŁYNNY NAJAZD NIEDŹWIEDZI NA SYCYLIĘ Niedźwiedzie wyruszają z gór do miasta na poszukiwania zaginionego syna ich władcy. Ludzie szykują się do walki z groźnymi, w ich mniemaniu, bestiami. Czy te dwa światy da się z...
13:30 GNIAZDO Jude Law i Carrie Coon w znakomitym thrillerze o małżeństwie, którego pozornie idealne życie zamienia się w spiralę sekretów i kłamstw.
14:15 SZARLATAN Przywołując legendarną postać czeskiego zielarza, reżyserka wydobywa na światło dzienne jego tajemnice, emocje i pragnienia, na które jedynym lekarstwem jest fanatyczne oddanie...
14:45 KWIAT SZCZĘŚCIA Botaniczny thriller? Dystopijny horror? Dramat rodzinny? Satyra społeczna? Pierwszy anglojęzyczny film Jessiki Hausner jest równie nieprzewidywalny, jak ona sama.
16:00 SEKRET BOGINI FORTUNY Przedstawiona przez Özpetka historia relacji pomiędzy mężczyznami łączy w sobie elementy komedii romantycznej, kina społecznego i przejmującego dramatu. Wszystko to w imponujący...
16:45 SKANDAL. EWENEMENT MOLESTY Ten film to wehikuł czasu, który przenosi nas do lat, gdzie wszystko było proste a kumple byli kimś więcej, niż rodzina.
17:00 MY DWIE My dwie to wyciskająca łzy historia pięknej miłości, gdzie dramatyczne wydarzenia przeplatają się z dobrym humorem.
18:30 SAINT MAUD Maud przyjeżdża do luksusowej posiadłości ekscentrycznej Amandy. Wkrótce dziewczyna przekonuje się o swojej ważnej misji, która zamieni się w niebezpieczną obsesję.
18:45 MY DWIE My dwie to wyciskająca łzy historia pięknej miłości, gdzie dramatyczne wydarzenia przeplatają się z dobrym humorem.
19:00 SZARLATAN Przywołując legendarną postać czeskiego zielarza, reżyserka wydobywa na światło dzienne jego tajemnice, emocje i pragnienia, na które jedynym lekarstwem jest fanatyczne oddanie...
20:30 GNIAZDO Jude Law i Carrie Coon w znakomitym thrillerze o małżeństwie, którego pozornie idealne życie zamienia się w spiralę sekretów i kłamstw.
21:00 KWIAT SZCZĘŚCIA Botaniczny thriller? Dystopijny horror? Dramat rodzinny? Satyra społeczna? Pierwszy anglojęzyczny film Jessiki Hausner jest równie nieprzewidywalny, jak ona sama.
21:30 SAINT MAUD Maud przyjeżdża do luksusowej posiadłości ekscentrycznej Amandy. Wkrótce dziewczyna przekonuje się o swojej ważnej misji, która zamieni się w niebezpieczną obsesję.