Międzynarodowy Konkurs Filmów Pełnometrażowych: Quantum cowboys – Kino Muza
Wiemy, co gramy
International Feature Film Competition: QUANTUM COWBOYS

Międzynarodowy Konkurs Filmów Pełnometrażowych: Quantum cowboys

Międzynarodowy Konkurs Filmów Pełnometrażowych: Quantum cowboys - okładka
reż. Geoff Marslett
USA
2022
99’
Międzynarodowy Konkurs Filmów Pełnometrażowych: Quantum cowboys - okładka

Międzynarodowy Konkurs Filmów Pełnometrażowych prezentuje i popularyzuje selekcję najnowszych animowanych produkcji zrealizowanych w różnorodnych technikach animacji. Grand Prix Konkursu Filmów Pełnometrażowych to nagroda w wysokości 30 000 zł do podziału pomiędzy reżyserów, producentów i dystrybutorów filmu.

Podczas wszystkich pokazów konkursowych odbywa się głosowanie, w wyniku którego przyznana zostanie Nagroda Publiczności za Najlepszy Film Pełnometrażowy.

Quantum Cowboys to kontemplacyjna podróż przez formę i treść. Z jednej strony, staromodny western o dwóch nieszczęsnych włóczęgach, Franku i Bruno, którzy łączą siły z Linde, odzyskują jej ziemię i przemierzają południową Arizonę lat 70. XIX wieku w celu znalezienia nieuchwytnego muzyka z pogranicza. Z drugiej strony, połączenie teorii wielu światów Hugh Everetta, paradoksu superpozycji kwantowej Erwina Schrödingera oraz teorii tylnej i przedniej fali czasu Richarda Feynmana. A może to tylko rozmyślania o sztuce jako jedynym sposobie na rozumienie własnych wspomnień.

W każdym razie są strzelaniny, konie, tańce, kaktusy i bary!

Po zakończeniu pokazu 24.06 zachęcamy do pozostania na spotkaniu z twórcami filmu!

Więcej o konkursach i jurorach przeczytasz na naszej stronie internetowej à animator-festival.com
You can read more about the Jury and competitions at our website à animator-festival.com

Kadry

Jeszcze dziś

Napoleon na biuałym koniu. 17:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Napoleon Napoleon Bonaparte pnie się po kolejnych szczeblach władzy. Towarzyszy mu przy tym ukochana Józefina.
Dwie dziewczyny przy zastawionym stole. 18:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Koliber Zachwycająca saga florenckiego rodu Carrerów na podstawie bestsellerowej włoskiej powieści, która przenosi widzów w sam środek rozgrzanej słońcem Italii.
Młoda dziewczyna z chłopakiem pijący alkohol na imprezie. 19:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 How to Have Sex Tak to robią dziewczyny! Energetyczny koktajl filmu imprezowego, poruszającego coming of age oraz intrygującego portretu pokolenia Z.
Dwie dziewczyny przy zastawionym stole. 20:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Koliber Zachwycająca saga florenckiego rodu Carrerów na podstawie bestsellerowej włoskiej powieści, która przenosi widzów w sam środek rozgrzanej słońcem Italii.
Chłopak z dziewczyna na plarzy. 20:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Uśmiech losu Czarująca wdziękiem, emocjami i czułym poczuciem humoru, podróż w nieznane, która uwiedzie wszystkich miłośników Greka Zorby, ognistego smaku rakii oraz bestsellerowego Maga.
Mężczyzna z twarzą pomalowaną na biało w towarzystwie psa. 21:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 DogMan Wielki powrót Luca Bessona! Douglas nie dogaduje się dobrze z ludźmi, prowadzi samotniczy tryb życia i do dziś nosi blizny po ranach zadanych przez przemocowego ojca.
Gramy!
Rio Bravo
reż. Howard Hawks
nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące