Poranek Rodzinny z ZAKAMARKAMI z książką „Spacer z kotem” – Kino Muza
Wiemy, co gramy

Poranek Rodzinny z ZAKAMARKAMI z książką "Spacer z kotem"

Kinowa sala, widok na ekran z kadrem bajki dla najmłodszych widzów.

45’
Okładka książki dla dzieci z wydawnictwa zakamarki.

Poranki Rodzinne to kultowe spotkania dla najmłodszych Widzów i Widzek Kina Muza (3-6 lat). Szukacie idealnego miejsca na pierwszą w życiu wizytę w kinie Waszej pociechy? A może maluchy pokochały już magię dużego ekranu i chcą przychodzić co tydzień? W każdą sobotę prezentujemy dla Was zestaw krótkometrażowych bajek, które zawsze pełne są barwnych postaci i niezwykłego klimatu.

Raz w miesiącu kinowe spotkanie dla całych rodzin poświęcamy wybranej książce lub książkom Wydawnictwa Zakamarki! Przed projekcją poznajemy nowych bohaterów i ich historie wspólnie czytając fragmenty. Po seansie odbywają się inspirowane książką warsztaty artystyczne, które bawią i rozwijają najmłodszych, a rodzicom podsuwają pomysły na kreatywne spędzanie czasu z dziećmi.

W tym tygodniu gramy:
Codziennie wychodzą razem na spacer. Przodem idzie człowiek, a kawałek za nim kot. Zawsze chodzą tą samą drogą i w tym samym miejscu przystają, żeby pobawić się w chowanego. Ale pewnego dnia kot ma dość! Dlaczego to człowiek zawsze decyduje, którędy pójdą i co będą robić? A gdyby to kot wybrał drogę?
To niewątpliwie książka dla wszystkich właścicieli kotów (tylko czy kota można posiadać?), ale też książka o relacjach oraz o tym, że czasem warto porzucić rutynę i wyjść poza strefę swojego komfortu, by przeżyć coś niespodziewanie pięknego.
Koci zestaw filmowy:
1) Na cztery łapy, czyli szkolne przygody Pimpusia Sadełko
2) Baśnie i bajki polskie „O psach i kotach”
3) Pamiętnik Florki s. I, odc. 12 „Sen”

 

Na warsztaty serdecznie zapraszamy tych, którzy bardzo lubią znajome, utarte szlaki oraz tych, którzy czasem… lubią z nich zboczyć i trochę się zgubić!

Chodźmy razem – dzieci i dorośli. Będziemy bawić się włóczkami, tworzyć ulubione zwierzęta z tektury i DUŻO rozmawiać: o zazdrości, chęci dowodzenia i bawienia się tylko w swoje zabawy.

Nie zamierzamy unikać też ruchu, w programie: skradanie się, podskoki, głaskanie, barankowanie i inne atrakcje!

 

Przed seansem i po warsztacie zapraszamy również na Zakamarkowe stoisko sprzedażowe

11:00 | Bilety na seans:
12 zł, z KDR 10 zł, OK Poznań 10 zł

 

Kadry

Jeszcze dziś

Dostawca z jedzeniem pod drzwiami. 19:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Kolacja pożegnalna Od śmiechu do wzruszeń, od złości po zaskoczenie. W końcu co może pójść nie tak na spotkaniu w gronie przyjaciół?
Patrol wojskowy obserwujący niebo. 20:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Civil War Napędzane adrenaliną i trzymające w napięciu kino akcji osadzone w niedalekiej przyszłości, kiedy podzielona Ameryka zmierza ku dziejowej katastrofie.
Kadr z lekcji wychowania fizycznego. 20:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Monster Matka odkrywa, że nauczyciel jest winny dziwnym zachowaniom jej syna.
Kobieta za kierownicą samochodu. 21:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 The Old Oak Ostatni film w karierze Kena Loacha to wzruszająca opowieść o niezwykłej przyjaźni w świecie pełnym nienawiści.
Gramy!
Mars Express. Świat, który nadejdzie
reż. Jérémie Périn
nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące