Wiemy, co gramy
MENU

Palm Springs

reż. Max Barbakow
USA
2020
90’
W repertuarze
07.03 Jutro
14:00 Sala 1 Kup bilet Kup bilet
21:15 Sala 3 Kup bilet Kup bilet
08.03 poniedziałek
21:30 Sala 3 Kup bilet Kup bilet
09.03 wtorek
18:45 Sala 1 Kup bilet Kup bilet
21:30 Sala 2 Kup bilet Kup bilet
10.03 środa
21:30 Sala 3 Kup bilet Kup bilet
11.03 czwartek
16:45 Sala 1 Kup bilet Kup bilet

Żyj, jakby jutra nie było!

Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

Palm Springs to inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Film zebrał entuzjastyczne recenzje i ocenę bliską 100% na Rotten Tomatoes. To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. W rolach głównych Andy Samberg, gwiazda Brooklyn 99 i Saturday Night Live, oraz Cristin Milioti, znana z serialu Fargo czy Jak poznałem waszą matkę.

Palm Springs to komedia idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza.

Głos prasy

To film dowcipny, wciągający i pełen światła

Movieway

Idealny mariaż śmiechu i łez

The New York Times

Cristin Milioti jest absolutnym objawieniem!

The New Yorker

Jeden z najlepszych romansów tego roku

Chicago Sun Times
Zwiastun
Gramy!

ODLEGŁA KRAINA

reż. Gints Zilbalodis