Mirror Mirror: Spójrz na mnie – Kino Muza
Wiemy, co gramy

Mirror Mirror: Spójrz na mnie

Mirror Mirror: Spójrz na mnie - okładka

91’
Mirror Mirror: Spójrz na mnie - okładka

Możliwość natychmiastowego skontaktowania się z każdym powoduje ciągłą potrzebę uwagi. Nieustanna obecność w sieci sprawia, że jesteśmy przyzwyczajeni do niekończącej się wzajemnej obserwacji i zachęca nas do porównywania naszego życia z życiem innych. Filmy pokazują jak media społecznościowe kształtują nasze osobowości i są katalizatorami wielu przeżyć: zagubienia i skrajnej samotności, powierzchownych relacji, ale też świadomości własnego ciała i pozytywnych zmian w postrzeganiu seksualności. Dodatkowo pozwalają nam również zaobserwować procesy, które zachodzą w naszych sferach mentalnych i fizycznych.

01. Gare aux Coquins (Naughty Spot)
Francja 2021. Fabuła. 20′. Reżyseria: Jean Costa
02.
Flex
Szwecja 2020. Eksperyment. 4′. Reżyseria: Josefin Malmen, David Strindberg
03. Mat and Her Mates

Francja 2019. Dokument. 26′. Reżyseria: Pauline Pénichout
04. #21xoxo

Belgia 2019. Animacja. 9′. Reżyseria: Sine Özbilge
05. Son of Sodom

Kolumbia, Argentyna 2020. Dokument. 15′. Reżyseria: Theo Montoya
06. Liberty

USA 2018. Fabuła. 17′. Reżyseria: Faren Humes

Zwiastun

Kadry

Jeszcze dziś

Patrol wojskowy obserwujący niebo. 18:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Civil War Napędzane adrenaliną i trzymające w napięciu kino akcji osadzone w niedalekiej przyszłości, kiedy podzielona Ameryka zmierza ku dziejowej katastrofie.
Mężczyzna czytający książkę na łóżku przy nocnej lampce. 20:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Perfect Days Medytacja nad prostotą i pięknem życia. Wenders opowiada historię japońskiego everymana, dla którego każdy dzień wypełniony jest czynnościami składającymi się na poezję codzienn...
Patrol wojskowy obserwujący niebo. 20:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Civil War Napędzane adrenaliną i trzymające w napięciu kino akcji osadzone w niedalekiej przyszłości, kiedy podzielona Ameryka zmierza ku dziejowej katastrofie.
Kobieta i mężczyzna prowadzą spokojną rozmowę w domu. 21:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Pamięć Sylvia pracownik socjalny, prowadzi uporządkowane życie, córka, praca, spotkania AA. Sytuacja ulega zmianie, gdy wraca ze zjazdu absolwentów liceum, a jej śladem podąża Saul.
Gramy!
Pod skórą
reż. Jonathan Glazer
nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące