Wiemy, co gramy
Mężczyzna imieniem Otto - okładka

Jest to druga filmowa adaptacja bestsellerowej powieści, Fredrika Backmana Meżczyzna imieniem Ove. Pierwszy film był szwedzką produkcją z 2015 roku w reżyserii Hannesa Holma. Był nominowany do Oscara.

W nowej ekranizacji wystąpi Tom Hanks jako tytułowy Otto oraz Mariana Treviño, Rachel Keller, Manuel Garcia-Rulfo, Cameron Britton i Mike Birbiglia.

Opowiada historię zrzędliwego wdowca, który nie lubi ludzi, swoich sąsiadów ledwo toleruje. Kiedy jednak poznaje nową rodzinę, która dopiero się wprowadziła, Otto przechodzi przemianę. Los pokazuje mu, że może być znowu kochany.

Zwiastun

Jeszcze dziś

Chora na siebie - kadr 21:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Chora na siebie Ostra satyra na świat, gdzie największą wartością jest bycie zauważonym. Historia szczególnie aktualna w dobie ekspansji mediów społecznościowych.
Chleb i sól - kadr 21:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Chleb i sól Ostatnie lato młodości, wolności i beztroski w rytmie hip-hopu i w cieniu zbliżającej się dorosłości, inspirowany prawdziwymi wydarzeniami pełnometrażowy debiut Damiana Kocura.
Gramy!
zadziwiający kot Maurycy
reż. Toby Genkel