Masterclass z Marcinem Podolcem: ANIMOWANY DOKUMENT – Kino Muza
Wiemy, co gramy

Masterclass z Marcinem Podolcem: ANIMOWANY DOKUMENT

Masterclass z Marcinem Podolcem: ANIMOWANY DOKUMENT - okładka

90’
Masterclass z Marcinem Podolcem: ANIMOWANY DOKUMENT - okładka

8 marca 1948 roku wydano rozporządzenie o utworzeniu Wyższej Szkoły Filmowej w Łodzi. Już 75 lat Szkoła kształci twórców kina. Jej absolwenci stworzyli i wciąż tworzą polską kinematografię, wypełniają swoimi nazwiskami napisy końcowe polskich i zagranicznych filmów, otrzymują laury, nagrody, honory festiwali i konkursów na całym świecie. Nie sposób wymienić ich wszystkich w taki sposób, by nikogo z ważnych postaci nie pominąć. A ważny był przecież każdy.

Jednym z nich jest Marcin Podolec, polski grafik i rysownik, wykłada w łódzkiej Szkole Filmowej. Od 2017 roku prowadzi studio animacji 2D Yellow Tapir Films, które produkuje między innymi autorskie krótkie metraże, animowane dokumenty i animowane teledyski.

Zapraszamy na masterclass z Marcinem w temacie ANIMOWANEGO DOKUMENTU.

Kadry

Jutro

Mężczyzna czytający książkę na łóżku przy nocnej lampce. 20:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Perfect Days Medytacja nad prostotą i pięknem życia. Wenders opowiada historię japońskiego everymana, dla którego każdy dzień wypełniony jest czynnościami składającymi się na poezję codzienn...
Kadr z lekcji wychowania fizycznego. 20:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Monster Matka odkrywa, że nauczyciel jest winny dziwnym zachowaniom jej syna.
Dostawca z jedzeniem pod drzwiami. 21:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Kolacja pożegnalna Od śmiechu do wzruszeń, od złości po zaskoczenie. W końcu co może pójść nie tak na spotkaniu w gronie przyjaciół?
Gramy!
Challengers
reż. Luca Guadagnino
nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące