Masterclass z NATALIĄ SPYCHAŁA: STOP MOTION. FILM EKSPERYMENTALNY I MOTION DESIGN – Kino Muza
Wiemy, co gramy

Masterclass z NATALIĄ SPYCHAŁA: STOP MOTION. FILM EKSPERYMENTALNY I MOTION DESIGN

Masterclass z NATALIĄ SPYCHAŁA: STOP MOTION. FILM EKSPERYMENTALNY I MOTION DESIGN - okładka

90’
Masterclass z NATALIĄ SPYCHAŁA: STOP MOTION. FILM EKSPERYMENTALNY I MOTION DESIGN - okładka

Czy stop motion to tylko artystyczna nisza? Jak łączenie technik poklatkowych z cyfrowymi wpływa na proces produkcji animacji? Czy eksperymentalna animacja stop motion może przydać się w pracy dla komercyjnego klienta? Czym jest cyfrowy wieloplan?

O tych i innych zagadnieniach, w ramach spotkania pt. STOP MOTION. FILM EKSPERYMENTALNY I MOTION DESIGN opowie Natalia Spychała, reżyserka filmów i form animowanych.

NATALIA SPYCHAŁA – Absolwentka Szkoły Filmowej w Łodzi, reżyserka i animatorka.  Poza realizacją krótkometrażowych filmów animowanych, eksploruje techniki poklatkowe i cyfrowe, współtworząc projekty artystyczne oraz komercyjne. Od 2020 roku prowadzi zdalne studio animacji, gdzie razem z zespołem freelancerów gasi animowane pożary na zlecenie firm, NGOsów oraz producentów animacji. W wolnych chwilach prowadzi warsztaty dla młodzieży i dzieci zagrożonych wykluczeniem społecznym.  

75 lat patrzymy na wiat. Jubileusz Szkoły Filmowej w Łodzi

Absolwenci Szkoły Filmowej w Łodzi stworzyli i nieustannie tworzą polską kinematografię. Wypełniają swoimi nazwiskami napisy końcowe polskich i zagranicznych filmów, otrzymują laury, nagrody, honory festiwali i konkursów na całym świecie.  

Szkoła Filmowa w Łodzi to nie tylko adres przy Targowej, ale genius loci – suma przeżyć, myśli, emocji, idei, marzeń, twórczych zmagań, towarzyszących im lęków i radości, wzlotów i upadków ludzi, którzy przez lata byli i nadal są częścią Szkoły. Marzymy o tym, żeby z okazji jubileuszu tego ducha przywołać!   

Świętujemy, wspominamy, oglądamy, spotykamy się i wciąż, nieustannie, nałogowo, PATRZYMY NA ŚWIAT. Popatrz z nami!  

Kadry

Jutro

Mężczyzna czytający książkę na łóżku przy nocnej lampce. 20:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Perfect Days Medytacja nad prostotą i pięknem życia. Wenders opowiada historię japońskiego everymana, dla którego każdy dzień wypełniony jest czynnościami składającymi się na poezję codzienn...
Kadr z lekcji wychowania fizycznego. 20:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Monster Matka odkrywa, że nauczyciel jest winny dziwnym zachowaniom jej syna.
Dostawca z jedzeniem pod drzwiami. 21:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Kolacja pożegnalna Od śmiechu do wzruszeń, od złości po zaskoczenie. W końcu co może pójść nie tak na spotkaniu w gronie przyjaciół?
Gramy!
Jedno życie
reż. James Hawes
nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące