Masterclass z NATALIĄ SPYCHAŁA: STOP MOTION. FILM EKSPERYMENTALNY I MOTION DESIGN – Kino Muza
Wiemy, co gramy

Masterclass z NATALIĄ SPYCHAŁA: STOP MOTION. FILM EKSPERYMENTALNY I MOTION DESIGN

Masterclass z NATALIĄ SPYCHAŁA: STOP MOTION. FILM EKSPERYMENTALNY I MOTION DESIGN - okładka

90’
Masterclass z NATALIĄ SPYCHAŁA: STOP MOTION. FILM EKSPERYMENTALNY I MOTION DESIGN - okładka

Czy stop motion to tylko artystyczna nisza? Jak łączenie technik poklatkowych z cyfrowymi wpływa na proces produkcji animacji? Czy eksperymentalna animacja stop motion może przydać się w pracy dla komercyjnego klienta? Czym jest cyfrowy wieloplan?

O tych i innych zagadnieniach, w ramach spotkania pt. STOP MOTION. FILM EKSPERYMENTALNY I MOTION DESIGN opowie Natalia Spychała, reżyserka filmów i form animowanych.

NATALIA SPYCHAŁA – Absolwentka Szkoły Filmowej w Łodzi, reżyserka i animatorka.  Poza realizacją krótkometrażowych filmów animowanych, eksploruje techniki poklatkowe i cyfrowe, współtworząc projekty artystyczne oraz komercyjne. Od 2020 roku prowadzi zdalne studio animacji, gdzie razem z zespołem freelancerów gasi animowane pożary na zlecenie firm, NGOsów oraz producentów animacji. W wolnych chwilach prowadzi warsztaty dla młodzieży i dzieci zagrożonych wykluczeniem społecznym.  

75 lat patrzymy na wiat. Jubileusz Szkoły Filmowej w Łodzi

Absolwenci Szkoły Filmowej w Łodzi stworzyli i nieustannie tworzą polską kinematografię. Wypełniają swoimi nazwiskami napisy końcowe polskich i zagranicznych filmów, otrzymują laury, nagrody, honory festiwali i konkursów na całym świecie.  

Szkoła Filmowa w Łodzi to nie tylko adres przy Targowej, ale genius loci – suma przeżyć, myśli, emocji, idei, marzeń, twórczych zmagań, towarzyszących im lęków i radości, wzlotów i upadków ludzi, którzy przez lata byli i nadal są częścią Szkoły. Marzymy o tym, żeby z okazji jubileuszu tego ducha przywołać!   

Świętujemy, wspominamy, oglądamy, spotykamy się i wciąż, nieustannie, nałogowo, PATRZYMY NA ŚWIAT. Popatrz z nami!  

Kadry

Jeszcze dziś

Skąd dokąd - kadr 16:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Skąd dokąd Portret zbiorowy, złożony z doświadczeń ludzi, którzy mają jeden cel: znaleźć bezpieczne schronienie.
Chłopak z dziewczyna na plarzy. 17:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Uśmiech losu Czarująca wdziękiem, emocjami i czułym poczuciem humoru, podróż w nieznane, która uwiedzie wszystkich miłośników Greka Zorby, ognistego smaku rakii oraz bestsellerowego Maga.
Napoleon na biuałym koniu. 17:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Napoleon Napoleon Bonaparte pnie się po kolejnych szczeblach władzy. Towarzyszy mu przy tym ukochana Józefina.
Dwie dziewczyny przy zastawionym stole. 18:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Koliber Zachwycająca saga florenckiego rodu Carrerów na podstawie bestsellerowej włoskiej powieści, która przenosi widzów w sam środek rozgrzanej słońcem Italii.
Młoda dziewczyna z chłopakiem pijący alkohol na imprezie. 19:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 How to Have Sex Tak to robią dziewczyny! Energetyczny koktajl filmu imprezowego, poruszającego coming of age oraz intrygującego portretu pokolenia Z.
Dwie dziewczyny przy zastawionym stole. 20:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Koliber Zachwycająca saga florenckiego rodu Carrerów na podstawie bestsellerowej włoskiej powieści, która przenosi widzów w sam środek rozgrzanej słońcem Italii.
Chłopak z dziewczyna na plarzy. 20:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Uśmiech losu Czarująca wdziękiem, emocjami i czułym poczuciem humoru, podróż w nieznane, która uwiedzie wszystkich miłośników Greka Zorby, ognistego smaku rakii oraz bestsellerowego Maga.
Mężczyzna z twarzą pomalowaną na biało w towarzystwie psa. 21:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 DogMan Wielki powrót Luca Bessona! Douglas nie dogaduje się dobrze z ludźmi, prowadzi samotniczy tryb życia i do dziś nosi blizny po ranach zadanych przez przemocowego ojca.
Gramy!
W nich cała nadzieja
reż. Piotr Biedron
nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące