Johnny | Seans w pełni dostępny – Kino Muza
Wiemy, co gramy

Johnny | Seans w pełni dostępny

Kadr ze zbliżeniem na Piotra Trojana, w oddali widać Dawida Ogrodnika. Znajdują siię w sali szpitalnej.
reż. Daniel Jaroszek
Polska
2022
119’
W górnej części plakatu duży napis z tytułem oraz mniejsze z informacjami, na dole kadr z filmu z dwójką głównych aktorów.

Oparta na prawdziwych wydarzeniach historia, która wzrusza i inspiruje. Opowiedziana z perspektywy podopiecznego Jana Kaczkowskiego, Patryka Galewskiego – chłopaka, który nie miał łatwego startu w życiu.

Patryk włamuje się do domku w małym mieście. Wyrok sądu nakazuje mu prace społeczne w puckim hospicjum, gdzie poznaje niezwykłego ks. Jana Kaczkowskiego. Duchowny angażuje młodych chłopaków z zawodówki, na pozór twardych buntowników, w pomoc śmiertelnie chorym. W swojej pracy skupia się na bliskości, czułości i walce o relacje z drugim człowiekiem. Uczy empatii. A czyni to z hurtową ilością humoru, czym zyskuje ogromną popularność. Niedługo później Jan sam staje się pacjentem swojego hospicjum. Patryk zostaje postawiony w sytuacji, która zmieni całe jego życie.

Uczestnikom zapewnimy: audiodeskrypcję, napisy dla niesłyszących, tłumacza PJM na żywo oraz przyjazną atmosferę kina studyjnego.

Po seansie zapraszamy widzów na spotkanie z Julią Bilarzewską – psychologiem, na którym wspólnie porozmawiamy o emocjach, ważnych tematach i wrażeniach jakie film wywarł na oglądających. Ta wizyta w kinie to coś więcej niż seans filmowy. Julia Bilarzewska to psycholożka, seksuolożka i edukatorka, która kocha kino i często używa filmu w swojej praktyce zawodowej.

Kinoterapia, który łączy teoretycznie odległe obszary: psychologię i oglądanie filmów. Dla wielu film to rozrywka, w trakcie której przeżywamy rozmaite emocje: śmiejemy się, wzruszamy lub odczuwamy strach. Jednak dla psychologów filmoterapia to skuteczne narzędzie psychoterapeutyczne i punkt wyjścia do analizy własnych emocji i zachowań. Proponujemy widzom cykl specjalnie dobranych filmów fabularnych i dokumentalnych, po których odbędzie się moderowana rozmowa z psychologiem. Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy.

Wyposażenie kina w system AudioMovie, pętlę indukcyjną w kasie, system dźwiękowy w windzie oraz znaczniki TOTUPOINT zwiększy możliwości i komfort korzystania z oferty Kina.

Zwiastun

Nagrody
47. FPFF w Gdyni 2022
Nagroda Publiczności oraz nagroda za główną rolę męską

Kadry

Jeszcze dziś

Patrol wojskowy obserwujący niebo. 20:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Civil War Napędzane adrenaliną i trzymające w napięciu kino akcji osadzone w niedalekiej przyszłości, kiedy podzielona Ameryka zmierza ku dziejowej katastrofie.
Kadr z lekcji wychowania fizycznego. 20:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Monster Matka odkrywa, że nauczyciel jest winny dziwnym zachowaniom jej syna.
Kobieta za kierownicą samochodu. 21:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 The Old Oak Ostatni film w karierze Kena Loacha to wzruszająca opowieść o niezwykłej przyjaźni w świecie pełnym nienawiści.
Gramy!
Tylko my dwoje
reż. Valérie Donzelli
nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące