Wiemy, co gramy

Gry wideo: THE BEST OF CINEMATIC TRAILERS

Gry wideo: THE BEST OF CINEMATIC TRAILERS - okładka

60’
Gry wideo: THE BEST OF CINEMATIC TRAILERS - okładka

Trailery nie są już domeną li-tylko kina; trailery trafiły do świata gier i świetnie się w nim odnalazły, tworząc osobną i niezbywalną już jakość. W programie pokazu zestaw najbardziej efektownych zwiastunów, które zaskakują na różnych poziomach filmowej sztuki. /

Trailers are no longer confined to the world of cinema. They have penetrated into the world of video games and are flourishing there, becoming an indispensable and valuable element of that world. The programme is a collection of the most impressive trailers:  prepare for a great deal of film-making art that will surprise you in a variety of ways.

Wprowadzenie / introduction: Piotr Maciantowicz

Program / programme:

Dead Island, 3’07’’
Red Dead Redemption 2, 1’36’’
Red Dead Redemption 2, 1’06’’
Battlefield 1, 1’19’’
Limbo, 1’
Gears of War – Mad World, 1’
This War of Mine, 1’20’’
Wiedźmin 3 Dziki Gon, 2’25’’
Hitman Absolution, 2’56’’
Halo: Belive, 1’01’’
Metal Gear Solid 5, 5’49’’
Fallout 3, 2’25’’
Assassin’s Creed Revelations, 3’04’’
Mass Effect 3, 3’08’’
Assassin’s Creed Brotherhood, 2’41’’
Halo 3 ODST, 2’34’’
Deus Ex Human Revolution, 5’07’’
STAR WARS The Old Republic – Knights of the Fallen EmpireSacrifice, 4’23’’

Zwiastun

Kadry

Jeszcze dziś

Chrzciny - kadr 13:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Chrzciny Grudzień, 1981 rok. Marianna, gorliwa katoliczka, postanawia wykorzystać rodzinną uroczystość – chrzciny najmłodszego wnuka, do pojednania swoich skłóconych od lat dzieci.
Simona - kadr 14:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Simona Kim naprawdę była Simona Kossak – legendarna badaczka, która żyła otoczona zwierzętami w Puszczy Białowieskiej? Dlaczego uciekła od rodziny – słynnego rodu Kossaków?
Słoń - kadr 14:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Słoń Bartek prowadzi małe gospodarstwo na Podhalu. Kiedy opuścił ich ojciec, jego matka się załamała, wówczas to on musiał zostać głową rodziny.
Silent Twins - kadr 15:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Silent Twins Historia buntu czy ekscentrycznej zabawy, która wymknęła się spod kontroli? A może studium toksycznej miłości, tak silnej, że świat zewnętrzny przestaje mieć znaczenie.
Jednym głosem - kadr 15:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Jednym głosem Historia, która skruszyła milczenie wokół tematu molestowania seksualnego przez najpotężniejszego producenta Hollywood- Weinsteina.
Moonage daydream - kadr 16:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Moonage daydream Geniusz Davida Bowiego, jednego z najbardziej wpływowych artystów naszych czasów.
Na pełny etat - kadr 17:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Na pełny etat Niepewność jutra, niestabilny rynek pracy, społeczne niepokoje, brak bezpieczeństwa socjalnego. Przejmująco prawdziwa opowieść o życiu w czasach kryzysu.
Do ostatniej kości - kadr 18:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Do ostatniej kości Opowieść o pierwszej miłości między Maren, młodą kobietą, uczącą się, jak przetrwać na marginesie społeczeństwa, a Lee, porywczym wyrzutkiem i włóczęgą.
Kociarze - kadr 19:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Kociarze Kociarze to w efekcie wspaniały film na trudne czasy – podnoszący na duchu, dający nadzieję, wzruszający i udowadniający, że opieka nad kotem może przynieść nieoczekiwane skutki.
Słoń - kadr 19:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Słoń Bartek prowadzi małe gospodarstwo na Podhalu. Kiedy opuścił ich ojciec, jego matka się załamała, wówczas to on musiał zostać głową rodziny.
Jednym głosem - kadr 20:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Jednym głosem Historia, która skruszyła milczenie wokół tematu molestowania seksualnego przez najpotężniejszego producenta Hollywood- Weinsteina.
Do ostatniej kości - kadr 21:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Do ostatniej kości Opowieść o pierwszej miłości między Maren, młodą kobietą, uczącą się, jak przetrwać na marginesie społeczeństwa, a Lee, porywczym wyrzutkiem i włóczęgą.
Lombard - kadr 21:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Lombard Poruszająca i pełna humoru komedia dokumentalna o ludziach, którzy walczą o przetrwanie, pomagając jednocześnie bardziej potrzebującym.
Gramy!
Słoń
reż. Kamil Krawczycki