Cały ten zgiełk – Kino Muza
Wiemy, co gramy
All That Jazz

Cały ten zgiełk

Cały ten zgiełk - okładka
reż. Bob Fosse
USA
1979
123’
Cały ten zgiełk - okładka

Joe Gideon to zapracowany reżyser i choreograf. Jego pracoholizm wpędza go w inne nałogi – nadużywa alkoholu, substancji psychoaktywnych i notorycznie sypia ze swoimi tancerkami. Intensywny i niezdrowy tryb życia samotnego rozwodnika wpędza go w problemy zdrowotne – fizyczne, jak i psychiczne.

Kadry

Jutro

Poranek rodzinny | Yakari i wielka podróż - kadr 11:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Poranek rodzinny | Yakari i wielka podróż Szukacie idealnego miejsca na pierwszą w życiu wizytę w kinie Waszej pociechy? To kultowe spotkania przeznaczone dla najmłodszych widzów i widzek Kina Muza!
Niesamowite przygody skarpetek 3. Ale kosmos! - kadr 11:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Niesamowite przygody skarpetek 3. Ale kosmos! Najbardziej odlotowi bohaterowie książek dla dzieci powracają do kin z nowymi przygodami. Zagadka detektywistyczna, pojedynki na Dzikim Zachodzie i podróże w kosmos to dopiero p...
DRZEWO MAGII | Seans przyjazny sensorycznie - kadr 12:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 DRZEWO MAGII | Seans przyjazny sensorycznie Spektakularna i pełna ciepła ekranizacja na podstawie uwielbianej serii książek dla dzieci autorstwa Enit Blydon.
Kadr z animacji dla dzieci przedstawiający chłopca ze swoim pieskiem. 12:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Chłopiec na krańcach świata Czy odważyłbyś się wyruszyć tam, gdzie kończy się świat, by uratować kogoś bliskiego? Omul rozumie mowę zwierząt, ale nie potrafi dogadać się z własnym bratem. Los zmusi ich jed...
Takie jest życie - kadr 12:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Takie jest życie Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami poruszająca historia, która rozgrywa się na słonecznym wybrzeżu południowej Sardynii.
Drugie życie - kadr 14:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Drugie życie Poruszająca i uskrzydlająca opowieść o przywiązaniu do miejsca, o dojrzałym życiu bez rezygnacji z siebie i o kobiecej niezależności, która nie zna wieku.
Znaki Pana Śliwki - kadr 14:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Znaki Pana Śliwki Wbrew oczekiwaniom rodziny Karol Śliwka opuszcza wieś i zaczyna studia artystyczne w Warszawie. Postanawia zająć się projektowaniem znaków graficznych.
Ojczyzna - kadr 15:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Ojczyzna Opowieść o relacjach między Mannem, laureatem Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, a jego córką Eriką, aktorką i pisarką. Akcja rozgrywa się w szczytowym okresie zimnej wojny.
Kumotry - kadr 15:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Kumotry Pustoszejąca polska wieś w rumuńskich Karpatach: wzruszający film o pamięci, przyjaźni i przemijaniu.
Sny o słoniach - kadr 16:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Sny o słoniach Szaleni naukowcy i podróżnicy to ulubieni bohaterowie filmów legendarnego reżysera Wernera Herzoga. Dr Steve Boyes obsesyjnie tropi olbrzymie słonie nazywane duchami.
Mi Amor - kadr 16:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Mi Amor Mroczny, zmysłowy thriller z Wysp Kanaryjskich!
Takie jest życie - kadr 17:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Takie jest życie Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami poruszająca historia, która rozgrywa się na słonecznym wybrzeżu południowej Sardynii.
Savage House - kadr 18:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Savage House Czarna komedia osadzona w XVIII wieku. Akcja rozgrywa się w Anglii, na tle ogromnej epidemii ospy oraz powstania jakobickiego.
Hamnet - kadr 19:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Hamnet Poruszająca historia miłości Williama, ambitnego dramaturga i jego żony Agnes. Ich idylliczne życie zostaje zburzone, gdy wybucha epidemia dżumy, która dotyka ich dzieci.
Ojczyzna - kadr 19:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Ojczyzna Opowieść o relacjach między Mannem, laureatem Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, a jego córką Eriką, aktorką i pisarką. Akcja rozgrywa się w szczytowym okresie zimnej wojny.
Mi Amor - kadr 20:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Mi Amor Mroczny, zmysłowy thriller z Wysp Kanaryjskich!
Ojczyzna - kadr 21:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Ojczyzna Opowieść o relacjach między Mannem, laureatem Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, a jego córką Eriką, aktorką i pisarką. Akcja rozgrywa się w szczytowym okresie zimnej wojny.
Sny o słoniach - kadr 21:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Sny o słoniach Szaleni naukowcy i podróżnicy to ulubieni bohaterowie filmów legendarnego reżysera Wernera Herzoga. Dr Steve Boyes obsesyjnie tropi olbrzymie słonie nazywane duchami.
Gramy!
Międzynarodowy Konkurs Filmów Krótkometrażowych: set I – HALA ODLOTÓW
nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące