Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu – Kino Muza
Wiemy, co gramy
JerryMaya's Detective Agency: The Secret of the Train Robber

Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu

Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu - okładka
reż. Moa Gammel
Szwecja
2020
82’
Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu - okładka

Na młodych detektywów znowu czekają nie lada wyzwania! Tym razem Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai stanie przed trudnym zadaniem pojmania rabusia pociągów. Czy uda im się rozwikłać zagadkę przed kolejną kradzieżą, mimo że ich Biuro zostaje zamknięte?

Nowa zagadka zmusza nieustraszonych detektywów do zmierzenia się nie tylko z tajemniczym rabusiem pociągów. Lokalna policja zamyka Biuro, jednak to nie powstrzymuje Lassego i Mai, którzy włączają się w poszukiwania złodzieja. Zbierają dowody, analizują fakty, lecz podejrzanych robi się coraz więcej. Do miasteczka zbliża się kolejny transport dużej sumy pieniędzy. Czy rabuś znów się pojawi? Czy uda się przyłapać złoczyńcę na gorącym uczynku? Finał sprawy jak zwykle okaże się zaskakujący!

Najnowszy film o brawurowych detektywach oparty na serii książek Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai autorstwa uwielbianego Martina Widmarka.

Zwiastun

Jeszcze dziś

Zagadka Klary Muu - kadr 12:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Zagadka Klary Muu Klara Muu i Gavin, czyli para rezolutnych detektywów, musi rozwiązać kolejną zagadkę! Tym razem gra toczy się o dużą stawkę, bo zniknęło magiczne nasiono, które może uratować Kr...
Katak. Podwodna przygoda - kadr 12:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Katak. Podwodna przygoda Katak bardzo chce dorosnąć, ale nadal wygląda młodziej od rówieśników. Do tego mało kto wierzy, że jest samodzielny. Niezwykła oceaniczna podróż obróci jednak jego życie o 180 s...
Dwóch chłopców przy budowie kurnika. 12:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Jajko czy kura? Chociaż ma tylko 12 lat, Max jest przedsiębiorcą. Niestety, z powodu przeprowadzki do odległej wsi musi zamknąć swoją firmę.
Mężczyzna w bandażach i o kulach wychodzi z zakłądu pracy. 13:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Opadające liście Melancholijna komedia o poszukiwaniu miłości przez życiowych outsiderów. Fiński kandydata do Oscara.
Rozmowy w szlacheckim salonie. 13:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Kos Wiosna 1794 roku, w Polsce wrze. Do kraju wraca generał Tadeusz Kos Kościuszko, który planuje wzniecić powstanie przeciwko Rosjanom, mobilizując polską szlachtę i chłopów.
Kadr z czytającym książkę chłopakiem. 13:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Ultima Thule Ultima Thule to koniec znanego świata. Film jest opowieścią o odkrywaniu siebie, naturze i nieoczywistej przyjaźni.
Młoda kobieta w ogrodzie a za nią widać mężczyznę. 14:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Biedne istoty Młoda kobieta zostaje przywrócona do życia przez ekscentrycznego naukowca.
Widok na publiczność filharmonii, na głównym planie kobieta odwrócona tyłem. 15:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Pianoforte Ogromne emocje i szansa, która zdarza się raz w życiu. To wciągająca opowieść o dojrzewaniu, buncie i muzyce w cieniu ogromnych oczekiwań.
Przesilenie zimowe - kadr 16:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Przesilenie zimowe Zbliża się Boże Narodzenie w 1970 roku i Paul, nie mając rodziny nigdzie nie wyjeżdża. Nauczyciel zostaje w szkole, aby pilnować uczniów, którzy nie mogą wrócić do domu.
Kadr przedstawia duży korytarz, stojącą kobietę i węża na podłodze. 17:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Czasem myślę o umieraniu Pełna subtelnego humoru opowieść o pokonywaniu własnych ograniczeń. Gwiazda finałowej trylogii Gwiezdnych wojen Daisy Ridley w komediodramacie.
Rozmowa kobiety z mężczyzną z widokiem na ośnieżone góry. 17:15 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Anatomia upadku Mistrzowski thriller, w którym poszukiwanie odpowiedzi na pytanie czy zabiła? ogląda się jak pełną napięcia intrygę rodem z Zaginionej dziewczyny Davida Finchera.
Obsesja - kadr 18:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Obsesja Thriller z brawurową rolą Portman, która prezentuje studium szaleństwa, to mistrzowsko zrealizowana intryga, w której nic nie jest takie, jakim się wydaje.
Trzy dziewczyny wchodzące do pokoju motelowego. 18:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Żegnajcie laleczki Komedia opowie o Jamie, która opłakuje kolejne rozstanie z dziewczyną oraz o jej za spokojnej przyjaciółce Marian, która musi zmieni swój styl bycia.
Chłopak w towarzystwie dziewczyny na pustyni na tle wschodzącej planety. 20:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Diuna: Część druga Książę Paul Atryda przyjmuje przydomek Muad’Dib i rozpoczyna duchowo-fizyczną podróż, by stać się przepowiedzianym w proroctwie wyzwolicielem ludu Diuny.
Rozmowa kobiety z mężczyzną z widokiem na ośnieżone góry. 20:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Anatomia upadku Mistrzowski thriller, w którym poszukiwanie odpowiedzi na pytanie czy zabiła? ogląda się jak pełną napięcia intrygę rodem z Zaginionej dziewczyny Davida Finchera.
Scena z windy w środku jest dwóch chłopaków. 20:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Dobrzy nieznajomi Po spotkaniu z tajemniczym sąsiadem scenarzysta Adam niespodziewanie trafia do rodzinnego domu, w którym odkrywa, że zmarli rodzice nadal żyją.
Gramy!
Anatomia upadku
reż. Justine Triet
nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące