Adult Swim przedstawia: GENNDY TARTAKOVSKY Celebration – Kino Muza
Wiemy, co gramy
Adult Swim presents: GENNDY TARTAKOVSKY Celebration

Adult Swim przedstawia: GENNDY TARTAKOVSKY Celebration

Adult Swim przedstawia: GENNDY TARTAKOVSKY Celebration - okładka
reż. GENNDY TARTAKOVSKY

96’
Adult Swim przedstawia: GENNDY TARTAKOVSKY Celebration - okładka

Adult Swim i Festiwal ANIMATOR zapraszają na pokaz celebrujący twórczość Genndy’ego Tratakovsky’ego, wielokrotnie nagradzanego wizjonera animacji, reżysera, scenarzysty i producenta najbardziej znany z hitowych seriali Cartoon Network: Laboratorium Dextera, Samuraj Jack i Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów.

W ramach pokazu zobaczymy nie tylko selekcję odcinków ukochanych seriali, ale i materiały zza kulis i fragmenty wywiadów z Genndym.

Tartakovsky rozpoczął pracę w Hanna-Barbera i był bezpośrednio zaangażowany w tworzenie trzech najbardziej znanych seriali animowanych studia pod koniec lat 90. i na początku XXI wieku. Następnie przeniósł się do Cartoon Network, gdzie stworzył Laboratorium Dextera, Samuraja Jacka i Tytana Symbionika, a także wyprodukował i wyreżyserował uwielbiany serial animowany Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów.

W 2012 roku Tartakovsky zadebiutował jako reżyser pełnego metrażu nominowanym do Złotego Globu filmem Hotel Transylwania, a ostatnio wyreżyserował jego dwie kolejne części – Hotel Transylwania 3. Powraca również stanąć u steru reżyserii czwartej części tej monstrualnej serii.

Tartakovsky otrzymał imponujące 13 nominacji do nagrody Primetime Emmy i trzy owe nagrody za pracę nad “Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów” i Samuraj Jack, oba dla Cartoon Network. Tartakovsky, uznany przez magazyn Variety za jednego z 50 to Watch jako przyszły lider w sektora rozrywki, został nazwany jedną ze wschodzących gwiazd branży przez magazyn People i został uznany za jednego z najbardziej kreatywnych ludzi w branży rozrywkowej, gdy został wymieniony na It List w Entertainment Weekly. Jest również laureatem prestiżowej nagrody Winsor McCay w uznaniu za wybitny wkład w sztukę animacji.

W 2017 roku, po dwunastoletniej przerwie, Tartakovsky powrócił do swoich korzeni, przywracając ulubiony przez fanów serial Samuraj Jack. Powstały z jego pragnienia stworzenia najlepszego przygodowego serialu animowanego, Samuraj Jack zaowocował produkcją na skalę kinową, zawierającą akcję, komedię i misterny kunszt naprawdę niepodobny do niczego innego w telewizji.

Tartakovsky ponownie połączył siły z Adult Swim przy półgodzinnym serialu animowanym Primal, który zadebiutował w 2019 roku, przedstawiającym jaskiniowca u progu ewolucji, dinozaura na skraju wyginięcia i ich nieprawdopodobną przyjaźń, która staje się ich jedyną nadzieją na przetrwanie w brutalnym, pierwotnym świecie. Serial animowany jest obecnie w produkcji drugiego sezonu.

Więcej o programie 16. Festiwalu ANIMATOR przeczytasz na naszej stronie internetowej: animator-festival.com 
You can read more about the programme of the 16th ANIMATOR Festival: animator-festival.com 

Kadry

Jeszcze dziś

Kadr z lekcji wychowania fizycznego. 20:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Monster Matka odkrywa, że nauczyciel jest winny dziwnym zachowaniom jej syna.
Chłopak zbliżający się do młodej dziewczyny. 21:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Jutro będzie nasze Mocny, a jednocześnie zabawny i pełen emocji kobiecy głos, który stał się jednym z największych przebojów kinowych we Włoszech.
Gramy!
Natura miłości
reż. Monia Chokri
nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące