An Accidental Life + Postcards from the Verge – Kino Muza
Wiemy, co gramy

An Accidental Life + Postcards from the Verge

Akcja ratunkowa w górach.

126’
Plakat przedstawia ośnieżony lasi i góry dookoła, obok kobieta gotowa do wspinaczki.

An Accidental Life | reż. Henna Taylor (USA) | 86 min
Film opowiada historię amerykańskiej wspinaczki Quinn Brett, która u szczytu sportowej kariery przeżywa jeden z najbardziej traumatycznych wypadków w dziejach wspinania w Yosemitach. Film pokazuje całą złożoność sytuacji człowieka przechodzącego dramatyczną zmianę. Podążamy za Quinn w najtrudniejszym momencie jej życia, doświadczamy jej rozpaczy, porzucenia, bólu. Kobieta walczy o godne życie po wypadku, z którego ledwo się uratowała. I nie poddaje się.

Postcards from the Verge | reż. Natalia Koniarz (Polska) | 40 min
Pandemia na półtorej roku zatrzymuje parę filmowców: Natalię i Stasia, na granicach Boliwii i Chile. Opowieść o dojrzewaniu i próbie stabilizacji ich związku w świecie, który przeżywa kryzys opowiadana z punktu widzenia Natalii.

Po seansie spotkanie wokół projektu Droga Kobiet m.in. z Dorotą Szparagą.
Przed seansem w holu głównym kina odbędzie się podpisywanie książek przez Dorotę Szparagę.

Zwiastun

Kadry

Jeszcze dziś

Patrol wojskowy obserwujący niebo. 18:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Civil War Napędzane adrenaliną i trzymające w napięciu kino akcji osadzone w niedalekiej przyszłości, kiedy podzielona Ameryka zmierza ku dziejowej katastrofie.
Mężczyzna czytający książkę na łóżku przy nocnej lampce. 20:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Perfect Days Medytacja nad prostotą i pięknem życia. Wenders opowiada historię japońskiego everymana, dla którego każdy dzień wypełniony jest czynnościami składającymi się na poezję codzienn...
Patrol wojskowy obserwujący niebo. 20:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Civil War Napędzane adrenaliną i trzymające w napięciu kino akcji osadzone w niedalekiej przyszłości, kiedy podzielona Ameryka zmierza ku dziejowej katastrofie.
Kobieta i mężczyzna prowadzą spokojną rozmowę w domu. 21:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Pamięć Sylvia pracownik socjalny, prowadzi uporządkowane życie, córka, praca, spotkania AA. Sytuacja ulega zmianie, gdy wraca ze zjazdu absolwentów liceum, a jej śladem podąża Saul.
Gramy!
Biała odwaga
reż. Marcin Koszałka
nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące