32 dźwięki – Kino Muza
Wiemy, co gramy
32 Sounds

32 dźwięki

32 dźwięki - okładka
reż. Sam Green
USA
2022
95’
32 dźwięki - okładka

Doświadczenie dźwiękowo-filmowe, którego oglądanie wymaga używania słuchawek w sali kinowej. Film odkrywa na nowo fenomen dźwięku, ukazując oczywiste i ukryte znaczenia 32 brzmień oraz układając je w medytację na temat potęgi istotnego i pierwotnego wrażenia słuchowego. Pełen humoru, emocji i znaczeń film otwiera nas na nowe wymiary dźwięku. W filmie poznajemy wiele niezwykłych osobowości, w tym eksperymentalną artystkę Annea Lockwood, która podpaliła pianino, aby sprawdzić, jaki wydaje dźwięk. Reżyser filmu – Sam Green wykorzystuje fragmenty awangardowego filmu „Konwersacje” zawierającego słowa i śmiechy, aby pokazać, jak brzmią ludzie zakochani. Dźwięk potrafi zagiąć czas, jest wehikułem pamięci, czasami głęboko w nas ukrytej. Przekracza granice percepcji i ma wpływ na kształtowanie naszego odbioru świata. W filmie wykorzystano muzykę JD Samson (Le Tigre, MEN).

Kadry

Jeszcze dziś

Młoda dziewczyna ćwiczy uderzenie bokserskie ze swoim kolegą. 18:45 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Georgie ma się dobrze Nagrodzony na Sundance debiut Charlotte Regan to szalona historia przyjaciół, którzy przy okazji stają się rodziną.
Kadr z przednich siedzeń samochodu, kierowca rozmawia z kobietą. 19:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Limbo Limbo to nie tylko wciągający kryminał noir, ale także wymowny portret codziennego rasizmu, jakiego doświadczają rdzenni mieszkańcy Australii.
Prace przy sprzątaniu więziennej przestrzeni. 20:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Skazani na Shawshank Skazany na dożywocie Red (Morgan Freeman) doskonale zna więzienie Shawshank. Nowy więzień Andy (Tim Robbins) przynosi nadzieję i odmianę wszystkim więźniom.
Dwóch pracowników straży granicznej na tle samochodu. 20:30 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Zielona Granica opowieść o tym, że każdy z nas może nieoczekiwanie znaleźć się w sytuacji granicznej i zostać zmuszony dokonywać wyborów pomiędzy dobrem a złem.
Dwóch pracowników straży granicznej na tle samochodu. 21:00 SALA 1 Otwiera się w nowym oknie - Bilety24 Green Border Follows a family of Syrian refugees, an English teacher from Afghanistan and a border guard. They all meet on the Polish-Belarusian border during the most recent humanitarian cr...
Gramy!
Pornomelancholia
reż. Manuel Abramovich
nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące