Tydzień Kina Hiszpańskiego – Kino Muza
Wiemy, co gramy
PRZEGLĄD FILMOWY

Tydzień Kina Hiszpańskiego

10.03.2023
Kobieta w stroju kąpielowym z czerwoną chustą w dłoni, pływająca w basenie

Tydzień Kina Hiszpańskiego to jedyne w Polsce wydarzenie poświęcone wyłącznie kinematografii słonecznej Hiszpanii, święto kina dla widzów zakochanych w słońcu, podróżach i południowym stylu życia. Przegląd skierowany jest zarówno do miłośników języka i kultury hiszpańskiej, jak i do osób lubiących dobre kino.

W programie prezentowany jest szeroki przekrój hiszpańskiej kinematografii, od hitów kasowych po kameralne filmy artystyczne, a różnorodność gatunkowa i tematyczna sprawia, że każdy widz znajdzie coś dla siebie

W ramach TKH pokazywane są najgłośniejsze i najbardziej intrygujące nowe hiszpańskie filmy - większość z nich nie była pokazywana wcześniej w Polsce. Widzowie mają jedyną okazję obejrzenia dzieł prezentowanych na najważniejszych międzynarodowych festiwalach oraz zdobywców prestiżowych nagród.

Wiosną 2023 roku już po raz 21. zapraszamy w filmową podróż przez Półwysep Iberyjski, od stołecznego Madrytu przez Galicję i Kraj Basków po Katalonię i Andaluzję!

Organizatorem Tygodnia Kina Hiszpańskiego jest Agencja Promocji Mañana we współpracy z Ambasadą Królestwa Hiszpanii, Biurem Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce, Instytutem Cervantesa w Warszawie i Instytutem Cervantesa w Krakowie.

Bilety: 22/19/16 zł | Na pokazy specjalne nie dokonujemy rezerwacji miejsc.

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące