Wiemy, co gramy
SEANS PRZYJAZNY SENSORYCZNIE

Przytul Mnie. Poszukiwacze Miodu

26.11.2022
Przytul Mnie. Poszukiwacze Miodu - okładka

Z radością zapraszamy na kolejny familijny seans w ramach cyklu Kino Przyjazne Sensorycznie w kinie Muza w Poznaniu. Tym razem proponujemy naszym młodym Widzom wyjątkowy seans filmu Przytul mnie. Poszukiwacze miodu.

wyruszamy z Misiem i Tatusiem w podróż do Złotej Krainy pełnej miodu!

To nie tylko pierwszy od wielu lat pełnometrażowy polski film animowany dla młodych widzów, ale też adaptacja popularnej wśród czytelników książki Proszę mnie przytulić autorstwa Przemysława Wechterowicza oraz Emilii Dziubak.

Seans przyjazny sensorycznie to specjalny pokaz dedykowany wszystkim, którzy z powodu szczególnego odbioru otaczającego świata chcieliby obejrzeć film w kinie w wyjątkowych warunkach. Dostosowanie seansu polega na zmianie natężenia oświetlenia oraz dźwięku, tak, by doświadczenie oglądania filmu na dużym ekranie uczynić maksymalnie przyjazne nadwrażliwym zmysłom. Przed seansem nie wyświetlamy reklam ani zwiastunów, by nie rozpraszać uwagi widzów. W trakcie pokazu nie obowiązuje zasada całkowitej ciszy – można komentować film, śpiewać piosenkę razem z bohaterem, tańczyć razem z nim, wyrażać ekscytację i wędrować po sali.