Wiemy, co gramy
seans zapowiadający ROZKOSZ FESTIWAL

Powodzenia, Leo Grande

08.09.2022
Powodzenia, Leo Grande - okładka

Kino Muza zaprasza na seans Powodzenia, Leo Grande zapowiadający ROZKOSZ FESTIWAL 7-9.10.2022. Po seansie spotkanie z Julią Bilarzewską i Magdalena Świderską – seksuolożkami, edukatorkami i organizatorkami Festiwalu.

Porozmawiamy o tym czy i dlaczego seks jest tematem tabu oraz o dobrej komunikacji w sferze seksualności

Projekt Rozkosz to święto pozytywnej seksualności, którego celem jest celebracja różnorodności, przyjemności i zdrowia seksualnego. Projekt to trzy dni warsztatów, prelekcji i wykładów specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego i seksualnego, artystów, badaczy, aktywistów i edukatorów. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę i doświadczyć nowych odcieni rozkoszy.

Julia Bilarzewska 
Psycholożka, seksuolożka, założycielka Instytutu Zdrowia Psychoseksualnego, twórczyni warsztatów i szkoleń. Pracuje z osobami dorosłymi i parami w obszarze zdrowia psychicznego i seksualnego. Oferuje poradnictwo osobom doświadczającym kryzysów życiowych, trudności w obszarze emocji i relacji, czy budowania intymności i pożądania w związku. Oprócz pracy w gabinecie i sali warsztatowej, prowadzi badania z zakresu zdrowia seksualnego i wpływu norm społecznych na seksualność, których wyniki prezentuje na międzynarodowych konferencjach naukowych.
Magdalena Świderska 
Seksuolożka - specjalistka Seksuologii Praktycznej.  Założycielka AMORI Centrum Seksuologii Pozytywnej. Prowadzi warsztaty, konsultacje seksuologiczne i sesje coachingowe. Zajmuje się nauką skutecznej komunikacji, odkrywania potrzeb i granic oraz rozwoju inteligencji seksualnej partnerek/ ów. Pomaga stawiać czoła wszelkim wyzwaniom związanym z seksualnością człowieka. Podstawowymi wartościami, którymi kieruje się w swojej pracy są pozytywne podejście do seksualności, otwartość, zaufanie i dyskrecja.

Filmy
powodzenia, Leo Grande - okładka
Dziś 14:45
Sala 2

powodzenia, Leo Grande

Good Luck to You, Leo Grande

reż. Sophie Hyde
Wielka Brytania
2022
97’

Nancy po śmierci pruderyjnego męża postanawia poznać, co straciła przez lata małżeństwa.