Poranek Rodzinny z Kicią Kocią – Kino Muza
Wiemy, co gramy
Książka | seans | warsztaty z Bajanką

Poranek Rodzinny z Kicią Kocią

29.04.2023
Kadr z bajki, biały kotek w stroju astronauty siedzi na rakiecie i patrzy na przestrzeń kosmiczną.

Przed nami wyjątkowe święto dla wielbicieli i wielbicielek serii książek autorstwa Anity Głowińskiej. Kicię Kocię oraz jej przyjaciół: Packa, Adelkę i Julianka zobaczycie na wielkim ekranie! Kicia Kocia mówi: dzień dobry! i zaprasza na spotkanie w Kinie Muza.

Poranek Rodzinny z Kicią Kocią to idealna okazja na jeden z pierwszych, niezapomnianych seansów w kinie

Seria o przygodach Kici Koci to bestsellerowa seria książek wydawnictwa @Media Rodzina. Wydawca pieczołowicie dba o to, aby na polskim rynku wydawniczym nie zabrało wartościowych i zabawnych pozycji dla młodych i najmłodszych czytelników oraz ich opiekunów. Tym razem zadbał również o doskonałą zabawę dla najmłodszych widzek i widzów Kina Muza! Przed seansem krótka powtórka z podstawowej wiedzy dotyczącej Kici Koci; pobawimy się w kiciokociowe kalambury odgadując tytuły książek serii o Kici Koci; aktywnie przeczytamy książkę, żeby w końcu niezwykłym samolotem dolecieć do premierowego odcinka. 

Mali i duzi miłośnicy Kici Koci będą również mieć okazję, by uzupełnić swoje książkowe kolekcje na stoisku sprzedażowym Wydawnictwa Media Rodzina. Zapraszamy! 

 

Po seansie zapraszamy na warsztaty z Bajanką! Podczas warsztatów pojawi się odrobina iluzji, założymy zespół muzyczny (a nawet dwa, w jednym będą grać dorośli, a w drugim dzieci), zaśpiewamy piosenkę, pogramy w piłkę, zaprojektujemy sukienki tekturowej Kici Koci. Warsztat będzie tak przygotowany, żeby zaangażować dużych i małych.

Sprzedaż biletów na warsztaty odbywa się online oraz stacjonarnie w kasie kina. Bilet na seans filmowy nie gwarantuje udziału w warsztacie. Nie dokonujemy rezerwacji miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona. Każdemu dziecku w trakcie warsztatu powinna towarzyszyć bliska osoba dorosła (bilet należy zakupić zarówno dla dziecka, jak i opiekuna)
Bilet na warsztaty: 15 zł/uczestnik 

Czas trwania warsztatów: 45-60 min. 

Wydarzenie przeznaczone jest dla dzieci w wieku 3-6 lat. 

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące