Nawet myszy idą do nieba – Kino Muza
Wiemy, co gramy
SEANS PRZYJAZNY SENSORYCZNIE

Nawet myszy idą do nieba

25.09.2021
Nawet myszy idą do nieba - okładka

Zapraszamy na wyjątkowy pokaz filmu Nawet myszy idą do nieba! Kino Muza jako kino partnerskie fundacji Pomoc Autyzm zaprasza na seans przyjazny sensorycznie dla dzieci ze spektrum autyzmu!

Porywająca animacja o odwadze i z pozoru niemożliwej przyjaźni między odwiecznymi wrogami: myszką i lisem, których los niespodziewanie rzuca w wir przygód i zaświaty

Specjalny seans dedykowany wszystkim, którzy z powodu szczególnego odbioru otaczającego świata chcieliby obejrzeć film w kinie w wyjątkowych warunkach.

Dostosowanie seansu polega na zmianie natężenia oświetlenia oraz dźwięku, tak, by doświadczenie oglądania filmu na dużym ekranie uczynić maksymalnie przyjazne nadwrażliwym zmysłom. Przed seansem nie wyświetlamy reklam ani zwiastunów, by nie rozpraszać uwagi widzów. W trakcie pokazu nie obowiązuje zasada całkowitej ciszy – można komentować film, śpiewać piosenkę razem z bohaterem, tańczyć razem z nim, wyrażać ekscytację i wędrować po sali.

Obiecujemy, że zadbamy o prawdziwie przytulną atmosferę. Seanse przyjazne sensorycznie odbywają się w kameralnej sali nr 2 na pierwszym piętrze. Można do niej dotrzeć windą lub schodami. W razie potrzeby nasz zespół z przyjemnością odprowadzi Was na seans.

 

Światowa premiera animacji miała miejsce w czerwcu, na prestiżowym festiwalu animacji we francuskim Annecy (Annecy International Animation Film Festival). Kilka dni później obraz zdobył nagrodę dla najlepszego filmu na Shanghai Film Festival.

14 zł - normalny
12 zł - ulgowy
(bezpłatna wejściówka dla opiekuna dziecka lub osoby dorosłej po okazaniu orzeczenia o niepełnosprawności, orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego lub wypisu diagnozy)

Filmy
Przechodzi na podstronę filmu nawet myszy idą do nieba - okładka
Przechodzi na podstronę filmu nawet myszy idą do nieba - okładka

reż. Jan Bubenicek, Denisa Grimmová
Czechy, Francja, Słowacja, Polska
2021
80’

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące