Wiemy, co gramy
Przedpremiera i spotkanie z twórcami

Moje wspaniałe życie

23.10.2021
Moje wspaniałe życie - okładka

Kino Muza zaprasza na specjalny, przedpremierowy pokaz brawurowego Mojego wspaniałego życia w reżyserii Łukasza Grzegorzka, połączonego ze spotkaniem z twórcami. Film został nagrodzony za najlepszą reżyserię podczas 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych!

Ciepły, a zarazem dowcipny i brawurowy film Grzegorzka jest historią kobiety, która nie chce być już grzeczną dziewczynką!

Goście spotkania:
Łukasz Grzegorzek - reżyser
Jakub Zając - odtwórca roli Adama
Spotkanie poprowadzi:
Joanna Sowińska - psychoterapeutka systemowa, pracuje terapeutycznie indywidualnie i z parami. Pomysłodawczyni poznańskiego Instytutu Pomocy profesjonalnej, który kształci młodych psychologów, wspierając ich w doskonaleniu praktycznych umiejętności. Dyrektor autorskiej szkoły podstawowej i liceum OMEGA. W ubiegłym roku wraz z Łukaszem Raszewskim prowadziła Filmoterapię w Kinie Muza, dyskutując z widzami o dynamice współczesnych związków.

Partner pokazu:
Instytut Pomocy Profesjonalnej wypełnia przestrzeń między teoretyczną wiedzą akademicką, a drogimi i często niedostępnymi szkoleniami zawodowymi dla psychologów. Na poznańskich Jeżycach zespół klinicystów z wieloletnim stażem dzieli się wiedzą z osobami, które stawiają pierwsze kroki w zawodzie terapeuty. Intencją działalności Instytutu jest, by młodzi profesjonaliści mieli szansę zdobywać praktyczne szlify, doskonalić kompetencje i dyskutować w gronie specjalistów na długo przed tym, gdy zdecydują się przyjąć pierwszych klientów w gabinecie.

Bilety: 18/15/12 zł | Na pokazy przedpremierowe nie dokonujemy rezerwacji miejsc.