Wiemy, co gramy
Przedpremiera i spotkanie z twórcami

Moje wspaniałe życie

23.10.2021
Moje wspaniałe życie - okładka

Kino Muza zaprasza na specjalny, przedpremierowy pokaz brawurowego Mojego wspaniałego życia w reżyserii Łukasza Grzegorzka, połączonego ze spotkaniem z twórcami. Film został nagrodzony za najlepszą reżyserię podczas 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych!

Ciepły, a zarazem dowcipny i brawurowy film Grzegorzka jest historią kobiety, która nie chce być już grzeczną dziewczynką!

Goście spotkania:
Łukasz Grzegorzek - reżyser
Jakub Zając - odtwórca roli Adama
Spotkanie poprowadzi:
Joanna Sowińska - psychoterapeutka systemowa, pracuje terapeutycznie indywidualnie i z parami. Pomysłodawczyni poznańskiego Instytutu Pomocy profesjonalnej, który kształci młodych psychologów, wspierając ich w doskonaleniu praktycznych umiejętności. Dyrektor autorskiej szkoły podstawowej i liceum OMEGA. W ubiegłym roku wraz z Łukaszem Raszewskim prowadziła Filmoterapię w Kinie Muza, dyskutując z widzami o dynamice współczesnych związków.

Partner pokazu:
Instytut Pomocy Profesjonalnej wypełnia przestrzeń między teoretyczną wiedzą akademicką, a drogimi i często niedostępnymi szkoleniami zawodowymi dla psychologów. Na poznańskich Jeżycach zespół klinicystów z wieloletnim stażem dzieli się wiedzą z osobami, które stawiają pierwsze kroki w zawodzie terapeuty. Intencją działalności Instytutu jest, by młodzi profesjonaliści mieli szansę zdobywać praktyczne szlify, doskonalić kompetencje i dyskutować w gronie specjalistów na długo przed tym, gdy zdecydują się przyjąć pierwszych klientów w gabinecie.

Bilety: 18/15/12 zł | Na pokazy przedpremierowe nie dokonujemy rezerwacji miejsc.

 

Filmy
Moje Wspaniałe Życie - okładka
Dziś 21:30
Sala taras

Moje Wspaniałe Życie

My Wonderful Life

reż. Łukasz Grzegorzek
Polska
2021
99’

Prowincjonalna, malownicza Nysa! Film przypomina, że prawdziwe życie nie jest gdzie indziej, tylko wszędzie tam, gdzie próbujemy być szczęśliwi na własnych warunkach.