Ernest i Celestyna: Misja muzyka – Kino Muza
Wiemy, co gramy
SEANS PRZYJAZNY SENSORYCZNIE

Ernest i Celestyna: Misja muzyka

27.05.2023
Myszka i niedźwiedź w towarzystwie innych zwierzątek grają na instrumentach.

Zapraszamy na kolejny familijny seans z cyklu Kino Przyjazne Sensorycznie! Ernest i Celestyna: misja muzyka to kontynuacja nominowanego do Oscara filmu, który urzeka piękną animacją i szczerymi emocjami. Tym razem radosna mysz i niedźwiedź-awanturnik wyruszają w zwariowaną podróż, aby uratować muzykę i muzyków oraz przekonać się, że przyjaźń jest najważniejsza… nawet w rodzinie!

Tutaj każda nuta jest na wagę złota, a każdy uśmiech może zburzyć mur!

Twórcy tego obrazu mają w swoim dorobku pracę przy produkcjach, w których występowali najsłynniejsi bohaterowie dziecięcego świata, w tym: Smerfy, Lassie i przyjaciele czy Pszczółka Maja.

Seans przyjazny sensorycznie to specjalny pokaz dedykowany wszystkim, którzy z powodu szczególnego odbioru otaczającego świata chcieliby obejrzeć film w kinie w wyjątkowych warunkach. Dostosowanie seansu polega na zmianie natężenia oświetlenia oraz dźwięku, tak, by doświadczenie oglądania filmu na dużym ekranie uczynić maksymalnie przyjazne nadwrażliwym zmysłom. Przed seansem nie wyświetlamy reklam ani zwiastunów, by nie rozpraszać uwagi widzów. W trakcie pokazu nie obowiązuje zasada całkowitej ciszy – można komentować film, śpiewać piosenkę razem z bohaterem, tańczyć razem z nim, wyrażać ekscytację i wędrować po sali.

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące