Christmas Specials – Kino Muza
Wiemy, co gramy
KINO MUZA I ANIMATOR

Christmas Specials

18.12.2022
Christmas Specials - okładka

Skoro nadszedł już grudzień, to nie może też zabraknąć tradycyjnego świątecznego wydarzenia w Kinie Muza w Poznaniu! Jak co roku chcemy zabrać Was w magiczną podróż, podczas której wspólnie, na dużym ekranie kina, poczujemy czym jest prawdziwa magia Świąt!

W ramach połączonych sił Kina Muza i Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych ANIMATOR, zapraszamy Was na niezwykły weekend CHRISTMAS SPECIALS.

W programie przygotowaliśmy filmy nieoczywiste, które znakomicie wprawią Was w świąteczny nastrój. Są to również jedyne takie projekcje w Polsce i prawdziwy rarytas dla wszystkich miłośników i miłośniczek kina!

Zachęcamy Was do zainspirowania się tymi filmami i przebrania się w tych dniach w stroje, które nawiązywać będą do motywów Muppetów, Różowej Pantery czy Edwarda Nożycorękiego. W trakcie obu seansów zrobimy sobie z Wami wspólne, pamiątkowe zdjęcie w sali kinowej, a także nagrodzimy tę osobę, której przebranie wzbudzi największe emocje publiczności. Podczas obu projekcji do wygrania będą: podwójny bilet na styczniowy seans ANIMUZY w Kinie Muza oraz podwójny bilet na dowolny seans z programu Festiwalu ANIMATOR 2023 w Kinie Muza.

Jeśli chcecie uzyskać zniżkę na zakup biletów, to zachęcamy Was do przesyłania Waszych zdjęć w przebraniach na adres mailowy: muza@kinomuza.pl. Te osoby, które zrobią sobie zdjęcie będą mogły kupić w kasie kina promocyjny bilet w cenie 15 zł/osoba. Z przesłanych zdjęć powstanie kolaż, który opublikujemy po wydarzeniu w social mediach Kina Muza oraz Festiwalu ANIMATOR.

Życzymy Wam pięknej zabawy - bądźcie jedyni i jedyne w swoim rodzaju!

Pamiętajmy, że gdyby Edward miał zwykłe dłonie, to byłby jak każdy inny! Tymczasem przed nami wspólne odkrywanie w Kinie Muza tajemnicy Świąt, a także tego, skąd tak naprawdę bierze się śnieg!

UWAGA! Seanse wyświetlane są w języku oryginalnym z polskimi napisami.

Bilety: 25 zł (normalny)/20 zł (ulgowy/newsletterowy) | Nie przyjmujemy rezerwacji
*Osoby, które prześlą swoje zdjęcie w przebraniu zainspirowanym prezentowanymi w ramach wydarzenia filmami na adres: muza@kinomuza.pl, mogą kupić w kasie kina bilet w zniżkowej cenie 15 zł.

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące