Siódma komnata – Kino Muza
Wiemy, co gramy
Najlepsze z Najgorszych

Siódma komnata

19.01.2023
Siódma komnata - okładka

Najlepsze z Najgorszych prezentują film Siódma komnata!

Można pokusić się o stwierdzenie, że gdyby Tommy Wiseau (The Room) napisał scenariusz do The Cube, wyprodukował ten film, wyreżyserował i jeszcze w nim zagrał to mielibyśmy coś bardzo podobnego do Siódmej komnaty. Mamy tu okrutnie naciągany i naiwny scenariusz, słabe dialogi, amatorskie aktorstwo, cringe a nawet bohatera, którego uroda przywodzi na myśl samego Wiseau. Budżet filmu jest tak niski, że gra w nim tylko czwórka aktorów z czego jeden gra zwłoki a drugiego prawie nie widać. Powiedzielibyśmy, że film jest zupełnie zbędny, gdyby nie fakt, że ogląda się go z wielką satysfakcją. Mało znana perełka kina klasy B i guilty pleasure ze znakiem jakości Filmów Najlepszych z Najgorszych.

NAJLEPSZE Z NAJGORSZYCH TO POKAZY RÓŻNORODNEGO KINA KLASY B, OD STARYCH, AMERYKAŃSKICH FILMÓW S-F Z KOSMITAMI I LATAJĄCYMI SPODKAMI WISZĄCYMI NA SZNURKACH, PRZEZ PRZEBOJOWE KINO AKCJI LAT 80. Z NIESKAZITELNYMI BOHATERAMI W ORTALIONOWYCH DRESACH, PO HORRORY Z GUMOWYMI POTWORAMI.

Niskie budżety, absurdalne dialogi, kiepskie aktorstwo, nielogiczna fabuła a także zaangażowanie i pasja autorów to tylko niektóre cechy wspólne najgorszych filmów w historii kinematografii światowej, które prezentowane są na przeglądzie. Filmy Najlepsze z Najgorszych rozbudzają wśród widzów miłość do kina klasy B od 2015 roku.

Wstęp do filmów poprowadzą twórcy profilu Ryjówka - blog wszechkulturowy!
Damian Lesicki i Jacek Murawski – z wykształcenia dziennikarze i kulturoznawcy, z zamiłowania – popkulturowe nerdy. Wgryzamy się w kulturę i piszemy o wszystkim, co ciekawe. Od mainstreamu po geekowskie peryferia. Dostarczamy newsów, opinii i ciekawostek na temat filmów i seriali, komiksów, gier, książek, gadżetów, miejsc i wydarzeń – wszystkiego, co interesujące w kulturze (mniej lub bardziej) popularnej.

Więcej: www.najlepszeznajgorszych.pl

Bilety normalny 25 zł i ulgowy 20 zł  | Na pokazy specjalne nie przyjmujemy rezerwacji.

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące