Seans w pełni dostępny i spotkanie po seansie filmu „SZKOŁA MAGICZNYCH ZWIERZĄT” – Kino Muza
Wiemy, co gramy

Seans w pełni dostępny i spotkanie po seansie filmu "SZKOŁA MAGICZNYCH ZWIERZĄT"

Gregor Schnitzler
04.06.2023
Kino Muza w Poznaniu to kino otwarte

Niedziela | 4 czerwca 2023 | godz. 13:30
Kino Muza | ul. Św. Marcin 30 w Poznaniu
Bilety: 5 zł

Zapraszamy na szósty seans w ramach projektu „KINO MUZA – KINO OTWARTE”, który odbędzie się 4 czerwca o godz. 13:30 w Kinie Muza. Zaprezentujemy niemiecki film familijny „Szkoła magicznych zwierząt” w reżyserii Gregora Schnitzlera w wersji z polskim lektorem.

Uczestnikom zapewnimy: audiodeskrypcję, napisy dla słabosłyszących, tłumacza PJM w ekranie oraz przyjazną atmosferę kina studyjnego.

Po seansie zapraszamy widzów na spotkanie z Julią Bilarzewską - psychologiem, na którym wspólnie porozmawiamy o emocjach, ważnych tematach i wrażeniach jakie film wywarł na oglądających. Julia Bilarzewska to psycholożka, seksuolożka i edukatorka, która kocha kino i często używa filmu w swojej praktyce zawodowej. Spotkanie poprowadzi Agnieszka Cienciała - trenerka rozwoju osobistego, animatorka sztuki, twórczyni i realizatorka spektakli dla dzieci.

Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy.

Ida nie czuje się pewnie w nowej klasie. Jej wychowawczyni wie jednak, jak sprawić, żeby dziewczynka poczuła się lepiej w szkolnej ławce. Pomoże w tym trochę magii – Ida zaprzyjaźnia się z lisem, a kompanem jej nieśmiałego kolegi Benniego staje się żółw. Zwierzęta są obdarzone niezwykłymi zdolnościami: mówią ludzkim głosem, wykonują sztuczki i znają się na magii. Tymczasem na szkolnych korytarzach zaczyna dochodzić do tajemniczych kradzieży. Znakiem charakterystycznym ich sprawcy jest duży, żółty uśmiech. Dziewczynka wraz z nowymi kolegami próbuje ustalić, kim jest złodziej. Z pomocą przyjaciół – także tych zwierzęcych – zaczyna rozwiązywać zagadkę. Bez ich pomocy nie dałaby rady - ustalenie winnego w pojedynkę byłoby czarną magią!

Filmy
Plakat z trójką młodych bohaterów, z nimi magiczny lis i żłów, w dalszym planie widać pałac.
04.06.2023 13:30
Sala 1

Szkoła magicznych zwierząt | SEANS W PEŁNI DOSTĘPNY

School of Magical Animals

reż. Gregor Schnitzler
Niemcy
2021
89’

Film zachwyci wielbicieli czarów i wciągających zagadek. Magiczna opowieść na podstawie książek Margit Auer to idealna filmowa przygoda dla całej rodziny!

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące