Seans w pełni dostępny i spotkanie po seansie filmu „CHORA NA SIEBIE” – Kino Muza
Wiemy, co gramy

Seans w pełni dostępny i spotkanie po seansie filmu "CHORA NA SIEBIE"

reż. Kristoffer Borgli | Norwegia 2022
24.03.2023
Kino Muza w Poznaniu to kino otwarte

Piątek | 24 marca 2023 | godz. 17:00
Kino Muza | ul. Św. Marcin 30 w Poznaniu
Bilety: 5 zł

Zapraszamy na drugi seans w ramach projektu „KINO MUZA – KINO OTWARTE”, który odbędzie się 24 marca o godz. 17:00 w Kinie Muza. Zaprezentujemy norweski film „Chora na siebie” w reżyserii Kristoffera Borgliego.

Uczestnikom zapewnimy: audiodeskrypcję, napisy dla niesłyszących, tłumacza PJM na żywo oraz przyjazną atmosferę kina studyjnego.

Po seansie zapraszamy widzów na spotkanie z Julią Bilarzewską - psychologiem, na którym wspólnie porozmawiamy o emocjach, ważnych tematach i wrażeniach jakie film wywarł na oglądających. Ta wizyta w kinie to coś więcej niż seans filmowy. Julia Bilarzewska to psycholożka, seksuolożka i edukatorka, która kocha kino i często używa filmu w swojej praktyce zawodowej.

Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy.

Na pierwszy rzut oka Signe i Thomas wydają się idealną parą. Młodzi, inteligentni, z szerokimi horyzontami oraz niebanalnym gustem. Pozory jednak mylą, bo ich relacja, zamiast wzajemnego wsparcia, oparta jest w dużej mierze na niezdrowej rywalizacji, a kwestią do rozstrzygnięcia pozostaje jedynie to, które z nich ma większe ego. Kiedy mężczyzna, będący aspirującym artystą, odnosi niespodziewany sukces, równowaga w związku zostaje zachwiana. Signe nie może pogodzić się z faktem, że światła reflektorów skupione są teraz wyłącznie na jej partnerze. Zdesperowana, celowo nadużywa niebezpiecznych farmaceutyków, co błyskawicznie odbija się nie tylko na jej zdrowiu, ale i wyglądzie. Czym jednak jest odrobina cierpienia w porównaniu ze współczuciem oraz uwagą, które znowu może w pełni na sobie skupiać?

Filmy
Plakat przedstawia zabandażowaną na twarzy bohaterkę filmu w szpitalnej piżamie, na górze tytuł filmu i informacje.
24.03.2023 17:00
Sala 1

Chora na siebie | Seans w pełni dostępny

Sick of Myself

reż. Kristoffer Borgli
Norwegia
2022
97’

Ostra satyra na świat, gdzie największą wartością jest bycie zauważonym. Historia szczególnie aktualna w dobie ekspansji mediów społecznościowych.

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni
nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata
nazwa cel żywotność
_fbp Służy do śledzenia użytkowników. 3 miesiące