Wiemy, co gramy

Family mornings

Family mornings - okładka

Szukacie idealnego miejsca na pierwszą w życiu wizytę w kinie Waszej pociechy? A może maluchy pokochały już magię dużego ekranu i chcą przychodzić co tydzień? Poranki rodzinne to kultowe spotkania przeznaczone dla najmłodszych widzów i widzek Kina Muza (3-6 lat).

Maluchy wraz z rodzicami, dziadkami, ciociami, wujkami i opiekunami, oglądają zestaw krótkometrażowych bajek, które niejednokrotnie - dla starszego pokolenia - są niezapomnianymi wieczorynkami. Wybieramy animacje współczesne, ale także te sprzed lat, które zawsze pełne są barwnych postaci i niezwykłego klimatu. Seans trwa około 40 minut.

Po projekcji odbywają się dodatkowo warsztaty artystyczne, które bawią i rozwijają dzieci, a rodzicom podsuwają pomysły na kreatywne spędzanie czasu z dziećmi. Podczas zajęć często wykorzystywane są materiały podlegające recyklingowi, co uczy najmłodsze dzieciaki ekologii. Liczba miejsc na warsztaty plastyczne jest ograniczona (36 osób). Za program i prowadzenie zajęć odpowiada Ambientówka. Raz w miesiącu Poranek rodzinny dedykowany jest książce z Wydawnictwa Zakamarki.

Kiedy odbywają się seanse?

Seans co tydzień | Sobota | godz. 11:00*
LIPIEC - SIERPIEŃ PRZERWA WAKACYJNA

* Program może ulec zmianie, prosimy o sprawdzanie w repertuarze kina. 

11:00 | Bilety na seans:
10 zł
| 5 zł z Kartą Rodziny Dużej

11:45 | Bilety na warsztaty*: 
5 zł | 2 zł
 z Kartą Rodziny Dużej

* opłata za warsztaty dotyczy dziecka oraz rodziców/opiekunów biorących udział w warsztatach.

Partners
Zakamarki logo