Wiemy, co gramy
MENU
od 7 listopada do 31 stycznia

Kino Zamknięte

07.11.2020

Kochane Widzki, Kochani Widzowie Kina Muza w Poznaniu,

W związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów z dnia 4 listopada 2020 roku, wynikającej z trwającej
w Polsce pandemii COVID-19 wywoływanej przez koronawirusa SARS-CoV-2, Kino Muza zmuszone jest odwołać wszystkie seanse stacjonarne w dniach 7 listopada 2020 - 31 stycznia 2021 r. W tym terminie kino pozostanie zamknięte dla publiczności.

Choć nasze serca pękły i nie umiemy wyrazić smutku jaki czujemy, że sale kinowe znowu będą stały puste, a my nie będziemy mogli z Wami wymieniać się emocjami i dyskutować o najnowszych premierach filmowych, to zdrowie, bezpieczeństwo i dobro naszej publiczności stawiamy jak zawsze na pierwszym miejscu. Nie tracimy nadziei, że sytuacja się unormuje i będziemy mogli spotkać się ponownie pod adresem Św. Marcin 30 w Poznaniu już w grudniu tego roku.

Bilety kupione w kasie Kina Muza można zwracać stacjonarnie do piątku 6 listopada 2020 r.
Podstawą do zwrotu jest przedstawienie w kasie biletu z paragonem lub samego biletu na dany seans. Bilety na odwołane wydarzenia kupione online zostaną zwrócone automatycznie przez portal Bilety24.

Niezmiennie zapraszamy Was do oglądania razem z nami filmów w Waszych domach za pośrednictwem platformy www.mojeekino.pl

Dołożymy wszystkich starań, aby w listopadzie przenieść również część wydarzeń Kina Muza do sieci. Mamy nadzieję, że dzięki temu pozostaniemy w kontakcie, a Wy będziecie mieli nadal stały dostęp do wartościowego repertuaru filmowego. O nowościach będziemy Was informować za pomocą strony www Kina Muza, a także dzięki naszym profilom w social mediach (Facebook, Instagram).

W najbliższych tygodniach szczególnie mocno dbajcie o siebie i swoich najbliższych - będziemy z każdym i każdą z Was myślami przez ten czas. Nie zwalniamy tempa i już teraz wyglądamy naszych wspólnych filmowych spotkań, uśmiechów i rozmów online.

Bądźcie zdrowi, jak zawsze pełni miłości i pasji do kina!