Show_thumb_w-starym-dobrym-stylu_plakat

W starym, dobrym stylu

reż. Zach Braff | 2017, USA | 96 min.

Zdobywcy Oscara: Morgan Freeman (Za wszelką cenę), Michael Caine (Wbrew regułom, Hannah i jej siostry) oraz Alan Arkin (Mała Miss) pojawiają się razem w komedii Zacha Braffa W starym, dobrym stylu jako najlepsi kumple – Willie, Joe i Al. Kiedy ich fundusz emerytalny zostaje zlikwidowany, panowie decydują się zakwestionować swój wizerunek spokojnych emerytów i po raz pierwszy w życiu zejść ze ścieżki prawości.

Zdesperowani, aby samodzielnie opłacać swoje rachunki i przetrwać dla swoich najbliższych, trzej przyjaciele postanawiają postawić wszystko na jedną kartę i napaść na ten sam bank, który pozbawił ich pieniędzy.


W filmie wystąpili również: dwukrotnie nominowana do Oscara Ann-Margret (Tommy, Porozmawiajmy o kobietach) jako Annie, kasjerka w sklepie spożywczym, która spogląda na Ala bardziej niż przychylnym okiem; Peter Serafinowicz (Strażnicy Galaktyki) jako były zięć Joego, Murphy, którego znajomości w klinice leczenia marihuaną mogą wreszcie okazać się przydatne; John Ortiz (Poradnik pozytywnego myślenia) w roli Jesusa, człowieka o szemranej reputacji, który zgadza się wprowadzić ich w tajniki sztuki; Joey King (Gdybym tylko tu był) jako genialna wnuczka Joego, Brooklyn; Christopher Lloyd (trylogia Powrót do przyszłości) wcielający się we współlokatora starszych panów – Miltona i nominowany do Oscara Matt Dillon (Miasto gniewu) jako agent FBI Hamer.
Zach Braff (Powrót do Garden State) wyreżyserował film na podstawie scenariusza Theodore’a Melfiego (Mów mi Vincent), opartego na motywach powieści Edwarda Cannona.

W starym, dobrym stylu wyprodukował Donald De Line (Włoska robota) przy udziale producentów wykonawczych: Tony’ego Billa, który był również producentem oryginalnego obrazu z 1979 r., Jonathana McCoya oraz Andrew Haasa. W ekipie filmowej znaleźli się również nominowany do Emmy operator Rodney Charters (24), scenograf Anne Ross (Między słowami) i kostiumograf Gary Jones (Sylwester w Nowym Jorku).

DECYZJĄ DYSTRYBUTORA NA FILM NIE WYDAJEMY DARMOWYCH WEJŚCIÓWEK (ZAPROSZENIA, MYBENEFIT, MULTIBILET itp.)


W repertuarze

Data SALA NR 1 SALA NR 2 SALA NR 3 Taras letni

Zwiastun

Buy_ticket
Przycisk_muza