Show_thumb_muza_cykle_900x900_nowe-09

PORANEK RODZINNY: ZIMOWE OPOWIEŚCI Z ZAKAMARKAMI

reż. Różni twórcy | Polska | 40 min.

+3

Kiedy zima za rogiem, warto przypomnieć sobie o niej wspólnie z bohaterami bajki Hip-Hip i Hurra. Wspólnie z ciekawskimi detektywami odkryjemy największe tajemnice tej mroźnej pory roku!

CZYM SĄ PORANKI RODZINNE? 
Szukacie idealnego miejsca na pierwszą w życiu wizytę w kinie Waszej pociechy? A może maluchy pokochały już magię dużego ekranu i chcą przychodzić co tydzień? PORANKI RODZINNE to kultowe spotkania przeznaczone dla najmłodszych widzów i widzek Kina Muza (3-6 lat). Maluchy wraz z rodzicami, dziadkami, ciociami, wujkami i opiekunami, oglądają zestaw krótkometrażowych bajek, które niejednokrotnie - dla starszego pokolenia - są niezapomnianymi wieczorynkami. Wybieramy animacje współczesne, ale także te sprzed lat, które zawsze pełne są barwnych postaci i niezwykłego klimatu. Seans trwa około 40 minut. 

Po projekcji odbywają się dodatkowo warsztaty artystyczne, które bawią i rozwijają dzieci, a rodzicom podsuwają pomysły na kreatywne spędzanie czasu z dziećmi. Podczas zajęć często wykorzystywane są materiały podlegające recyklingowi, co uczy najmłodsze dzieciaki ekologii. Liczba miejsc na warsztaty plastyczne jest ograniczona (36 osób). Za program i prowadzenie zajęć odpowiada AMBIENTÓWKA. Raz w miesiącu PORANEK RODZINNY dedykowany jest książce z Wydawnictwa ZAKAMARKIKIEDY ODBYWAJĄ SIĘ SEANSE?
Kino Muza w Poznaniu | Seans co tydzień | Sobota | godz. 11:00*

* Program może ulec zmianie, prosimy o sprawdzanie w repertuarze kina.


Bilety: 
Seans: 10 zł
Warsztaty: 5 zł*

Bilety z Kartą Dużej Rodziny: 
Seans: 5 zł
Warsztaty: 2 zł*

* opłata za warsztaty dotyczy dziecka oraz rodziców/opiekunów biorących udział w warsztatach | bilety dostępne w kasie kina z możliwością rezerwacji.
PARTNERZY CYKLU:


W repertuarze

Data SALA NR 1 SALA NR 2 SALA NR 3 Taras letni
Buy_ticket
Przycisk_muza