Oglądaj filmy w Kinie Muza na Mojeekino_logo

PLANETA B NIE ISTNIEJE

Narrow_thumb_filmoterapiazsensem__8_

PLANETA B NIE ISTNIEJE

CZYM JEST PLANETA B NIE ISTNIEJE?
Cykl PLANETA B NIE ISTNIEJE powstał nie tylko po to, żeby dać Wam solidną dawkę wiedzy na tematy związane z kryzysem klimatyczny, ale też poczucie, że możemy wspólnie działać, żeby ratować naszą planetę. Dlatego wyjdziemy od rozmowy o kondycji Ziemi, pozycji jaką zajmuje na niej człowiek i naszej odpowiedzialność za obecny stan, ale też zaprezentujemy nowe wizje i alternatywy.

Od listopada do kwietnia raz miesiącu zagłębicie się w kolejny temat, który omówimy pod kątem akcji, które my oraz rząd powinniśmy podjąć, żeby wspólnie cieszyć się pięknem naszej planety w kolejnych pokoleniach. Naszym celem jest pomoc w stworzeniu kolejnego pokolenia liderów, dobrze poinformowanych, świadomych i gotowych do zajęcia właściwego stanowiska oraz podjęcia działań, co obecnie staje się koniecznością. Pamiętajcie, nie jesteście sami. Działamy razem.


KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ SPOTKANIA?
Kino Muza w Poznaniu | Spotkanie raz w miesiącu | Czwartek | godz. 20:00

Bilety: 8 zł


PROGRAM FILMOWY | STYCZEŃ 2019''GINĄCY ŚWIAT''
(RACING EXTINCTION) 
reż. Louie Psihoyos | Hongkong, Meksyk, USA, Wielka Brytania, Indonezja 2015 | 90 min.

Blisko połowa gatunków zwierząt na Ziemi zagrożona jest dziś wymarciem, w tym i my. Zdobywca Oscara® za „ZATOKĘ DELFINÓW”, były fotograf National Geographic, Louie Psihoyos przedstawia spektakularny, hipnotyczny i niezwykle przekonywujący obraz życia na Ziemi. To filmowe wezwanie do podjęcia kroków przeciwko całkowitemu zniszczeniu naszej planety. Wykorzystując najnowszą technologię, Psihoyos pokazuje, że rozprzestrzenianie się homo sapiens spowodowało największe wymieranie gatunków od czasu zagłady dinozaurów. Jesteśmy jedynymi organizmami, które mogą powstrzymać nadciągającą katastrofę. Czy uda nam się sprostać temu wyzwaniu?


W POPRZEDNICH MIESIĄCACH OGLĄDALIŚMY NASTĘPUJĄCE FILMY:

LISTOPAD 2019
''KRAINA MIODU''


ORGANIZATORZY:

Buy_ticket
Przycisk_muza