Thumb_hd_filmy__3_

29.01.2019

KAFARNAUM | POKAZ SPECJALNY DLA NEWSLETTEROWICZÓW

Zapraszamy na wyjątkowy pokaz filmowy, który przygotowaliśmy specjalnie dla Was!

Film "KAFARNAUM" zdobył nominację do Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego. Polska premiera zaplanowana jest na 22 lutego, jednak Wy możecie zobaczyć ten poruszający film na ekranie Kina Muza miesiąc wcześniej!

Tego dnia, nagrodzimy również upominkami najaktywniejszych Widzów i najaktywniejsze Widzki Kina Muza w roku 2018! 

Bądźcie koniecznie razem z nami! Spotkajmy się i świętujmy radośnie, że za nami kolejny rok przepełniony filmowymi emocjami!


➡ Wtorek | 29 stycznia | godz. 20:00
➡ Bilety: 12 zł
 

Sprzedaż biletów bezpośrednio w kasie Kina Muza. Nie przyjmujemy rezerwacji miejsc. 
POKAZ PRZEDPREMIEROWY wyłącznie dla użytkowników i użytkowniczek newslettera Kina Muza w Poznaniu.

"KAFARNAUM" (CAPERNAUM)
reż. Nadine Labaki | Liban, USA, 2018 | 121 min.

''KAFARNAUM'' to najnowszy film Nadine Labaki (''KARMEL" i "DOKĄD TERAZ?"), który stał się sensacją ostatniego festiwalu w Cannes. Film zebrał entuzjastyczne recenzje światowej krytyki i zdobył Nagrodę Jury, któremu w tym roku przewodniczyła Cate Blanchett. Tytuł pochodzi od nazwy biblijnego miasta, zwanego "drugą ojczyzną Chrystusa". Nigdzie Jezus nie dokonał tylu cudów, co w Kafarnaum, jednak jego mieszkańcy kpili z niego i jawnie go odrzucali.

Zain ma 12 lat, a ulica jest jego szkołą przetrwania. Kiedy rodzice wydają jego młodszą siostrę – wbrew jej woli – za starszego mężczyznę, chłopiec buntuje się i ucieka z domu. Postanawia zrobić wszystko, by uratować najbliższą mu osobę. Wkrótce na swej drodze spotyka parę cyrkowców o gołębich sercach oraz samotna matkę z maleńkim synkiem. Ich losy połączy wspólny cel: poszukiwanie miejsca, które mogliby nazwać domem.

Porównywany przez krytykę do "SLUMDOG. MILIONER Z ULICY", "KAFARNAUM" to przejmujące kino drogi. Pełna emocji współczesna opowieść o tym, że najwspanialsze ludzkie gesty i czyny można spotkać w miejscach pozornie pozbawionym nadziei.

NAGRODY:
• Cannes 2018: Nagroda Jury za najlepszy film
• Cannes 2018: Nagroda Jury Ekumenicznego

Buy_ticket
Przycisk_muza