Thumb_winni

14.10.2018

WINNI | PRZEDPREMIERA

Razem z dystrybutorem Gutek Film, zapraszamy Was na pokaz przedpremierowy rewelacyjnego, duńskiego filmu "WINNI", który odbędzie się w Kino Muza w Poznaniu w ramach Europejski Dzień Kina Artystycznego 2018. Ten trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty dreszczowiec, został nakręcony całkowicie z perspektywy operatora 112, który próbuje pomóc dzwoniącej kobiecie. Film zachwycił już publiczność na festiwalu Nowe Horyzonty i jest pozycją obowiązkową dla każdego, kto poszukuje silnych emocji w kinie.


➡ Niedziela | 14 października | godz. 19:30
➡ Bilety: 18/15/12 zł


"WINNI
reż. Gustav Möller | Dania 2018 | 85 min.

„WINNI” to skandynawski dreszczowiec, sensacja festiwali w Sundance i Rotterdamie, gdzie zdobył nagrody publiczności. Trzymający w napięciu, pełen zwrotów akcji thriller, budujący gęstą atmosferę z oszczędnych, starannie wyważonych środków, klimatem i precyzją przywołujący na myśl „LOCKE’A” z Tomem Hardym.

Rutynowy wieczór przy telefonie alarmowym. Operator odbierający dziś połączenia – były funkcjonariusz policji – z niecierpliwością czeka na zbliżający się koniec zmiany. Pijani imprezowicze, niedzielni kierowcy, blokujący numer żartownisie – irytacja policjanta rośnie, do momentu, kiedy odbiera telefon od spanikowanej kobiety. Została porwana, a samochód, w którym się znajduje, jedzie w nieznanym kierunku. Gdy połączenie zostanie gwałtownie przerwane, mężczyzna nie opuszczając pokoju rusza kobiecie na ratunek, polegając wyłącznie na swoim doświadczeniu, intuicji i… telefonie.

W „WINNYCH” każda sekunda filmu, każdy grymas, spojrzenie czy dźwięk, łączą się w mistrzowską całość, prowadzącą do zaskakującego zakończenia.

Zwiastun:

Buy_ticket
Przycisk_muza