Thumb_singielki_pozna_

29.10.2018

FILMOTERAPIA Z SENSEM | SINGIELKI

Po wakacyjnej przerwie powraca, trzecia już odsłona cyklu FILMOTERAPIA Z SENSEM.

Pierwsze spotkanie:
Poniedziałek | 29.10 | godz. 20.00
➡ Bilety: 18/15/12 zł

Celem cyklu jest pokazanie, w jaki sposób możemy wykorzystywać film jako narzędzie do pracy z własnymi emocjami. Dlatego na spotkania zawsze zapraszamy psychologów oraz kulturoznawców i filmoznawców z Uniwersytet SWPS.

Osoby, które wypełnią narzędzia oraz będą uczestniczyć w co najmniej pięciu spotkaniach w tym sezonie, otrzymają certyfikat odbycia kursu filmoterapii – szczegóły na www.kinomuza.pl


SINGIELKI
reż. Ariadna Relea, Mariona Guiu | Hiszpania, Turcja 2017 | 80 min.
Bratnia dusza, partner, chłopak, mąż – każda z bohaterek inaczej definiuje przedmiot swoich poszukiwań, ale nie może go znaleźć. Pochodzą z różnych krajów (Szanghaj, Melbourne, Barcelona i Stambuł), skończyły 30 lat, są wykształcone i atrakcyjne, ale pomimo regularnego korzystania z serwisów randkowych i innych bardziej tradycyjnych form kojarzenia par, nie są w stanie zbudować długotrwałej relacji.


Spotkanie w październiku poprowadzi:

dr Katarzyna Grunt-Mejer- doktor nauk humanistycznych w dziedzinie psychologii, seksuolożka i bioetyczka. W pracy naukowej zajmuje się zagadnieniami psychoseksuologii, etyki seksualnej, pomocy psychologicznej, oraz funkcjonowania bliskich związków.
Publikuje w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych. Jest również członkiem komitetu naukowego największej światowej konferencji poświęconej związkom nienormatywnym „Conference on the Future of Monogamy and Non-monogamy”.
Na Uniwersytecie SWPS prowadzi zajęcia z zakresu seksuologii, podstaw psychologii i metod badawczych w psychologii klinicznej. Jest też kierownikiem merytorycznym studiów podyplomowych Seksuologia praktyczna.


Jak zdobyć certyfikat Filmoterapii z Sensem?
Krok 1. Po obejrzanym filmie z cyklu Filmoterapii z Sensem wypełnij narzędzia.
Wersja online na stronie http://filmoterapia.pl/wez-udz... 2. Przyjdź na kolejny pokaz, pokaż wypełnione narzędzia i wtedy otrzymasz pieczątkę.
Krok 3. Certyfikat otrzymuje osoba, która zobaczyła 5 filmów z cyklu, wypełniła do każdego z nich narzędzia i zebrała pieczątki.

Czas trwania spotkania po filmie: ok. 60 minut. 


Więcej informacji: http://kinomuza.pl/muza_cycles...


Buy_ticket
Przycisk_muza