Thumb_basia_05_mat._stowarzyszenie_nowe_horyzonty

20.04.2018 - 25.04.2018

"BASIA" | SEANSE DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Zapraszamy na seanse w Kinie Muza dla grup zorganizowanych!
Terminy:
• 20 kwietnia | godz. 9:30 oraz 11:00
• 24 kwietnia | godz. 11:00
• 25 kwietnia | godz. 9:30 oraz 11:00.
*

Bilety w cenie 12 zł /opiekunowie gratis

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo pod adresem muza@kinomuza.pl oraz telefonicznie pod numerem 61 852 34 03.
Film przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4+
Miejsce seansów: Kino Muza, ul. Św. Marcin 30, 61-805 Poznań

*Istnieje możliwość mailowego ustalania seansów grupowych w maju (od 30 osób).


14 kwietnia odbędzie się premiera kinowa animowanego serialu „BASIA” stworzonego na podstawie serii książek o tym samym tytule autorstwa Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak.

Basia to dobrze znana polskim dzieciom 5-letnia rezolutna bohaterka książkowa. Serial zabiera nas do radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego. Twórcy zachowali styl rysunku i poczucie humoru charakterystyczne dla książek o Basi.
Każdy odcinek uczy dzieci czegoś o dorosłych i dorosłych czegoś o dzieciach. Odcinki serialu o Basi okazały się absolutną rewelacją 4. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci w Warszawie i Wrocławiu. W kwietniu „BASIĘ” będzie można na ekranach kinowych w całej Polsce. Zestaw obejmuje 5 odcinków: „BASIA I UPAŁ W ZOO”, „BASIA I ANIELKA”, „BASIA I BRACISZEK” – premierowo, „BASIA I DZIADKOWIE” oraz „BASIA I BIWAK”


Możliwość zorganizowania warsztatów ze studiem kreatywnym Ambientówka:

OPIS
Zapraszamy na warsztaty z Basią, bohaterką znaną z książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak a teraz także z dużego ekranu.

Podczas warsztatów będziemy się razem tworzyć, śpiewać (nauczymy się piosenki o Basi), bawić chustą Klanzy, czytać (posłuchamy książki o Basi) i w końcu wymyślimy i przygotujemy kadry do nowego filmu o naszej wesołej dziewczynce. I to wszystko będzie oczywiście w paski, tak jak humorek Basi i jej ubrania.
Do stworzenia filmowych kadrów posłużą nam duże brystole, wyglądające jak klatka filmowa, wydruki postaci Basi, kolorowe, papierowe paski do quilingu oraz kleje. Każdy uczestnik przygotuje swój własny obraz a następnie połączymy je w ciąg przygód małej bohaterki.


Warsztaty dla przedszkolaków „Zabawy w paski z Basią” mają na celu kształtowanie umiejętności uważnego słuchania u dzieci, rozwijania ich wyobraźni i kreatywności oraz pokazanie im, że warto być po prostu sobą.


PROWADZENIE WARSZTATÓW
Ambientówka - studio kreatywne świadczące usługi o charakterze ambientowym (nietypowym, niepowtarzalnym). Ich domeną są niestandardowe pomysły na akcje artystyczne, animacje dla różnych grup wiekowych, warsztaty i szkolenia.
We wszystkim co tworzymy stawiamy na kreatywność, empatię, wyobraźnię i współpracę. Uważamy, że każdy człowiek nosi w sobie potencjał twórczy i talenty, które warto uruchomić. Wierzymy, że działania edukacyjne i kulturalne podnoszą jakość życia wszystkich uczestników i zmieniają świat na lepsze.


KOSZT: 300zł/grupa (maksymalnie do 30 osób)
MIEJSCE: dojazd do przedszkola lub szkoły na terenie powiatu poznańskiego
KONTAKT: Agnieszka Cienciała, tel. 504 089 880, e-mail: ambientowka@gmail.com.


Buy_ticket
Przycisk_muza