Thumb_photo_3_maria-callas

25.02.2018

MARIA CALLAS | POKAZ PRZEDPREMIEROWY

Zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu dokumentalnego "MARIA CALLAS", opowiadającego o primadonnie stulecia, najsłynniejszej diwie operowej XX wieku.

W filmie fragmenty dzienników czyta Krystyna Janda.


"MARIA CALLAS"
reż. Tom Volf | Francja, 2017 | 113 min.

Nieznana historia Marii Callas – najsłynniejszej diwy operowej wszech czasów, fascynującej kobiety pełnej sprzeczności, spełnionej na scenie, ale szukającej wielkiego uczucia i uwięzionej w burzliwym trójkącie miłosnym.

Wrażliwa i bezwzględna, ambitna i pełna kompleksów, wykorzystująca innych i wykorzystywana. Niewierna żona, porzucona kochanka. Uwięziona w burzliwym trójkącie miłosnym, kochająca jednego z najbogatszych mężczyzn na świecie, Aristotelisa Onasisa, z którym łączyło ją wielkie, namiętne uczucie, ale który wybierał między nią a piękną wdową po amerykańskim prezydencie, Jackie Kennedy. Tajemnice, skandale i plotki, który wpłynęły na życie wielkiej artystki. Jaka była tak naprawdę Maria Callas, o której do dziś krążą legendy?

Fascynująca, pełna emocji historia, która powstała z niepublikowanych dotąd materiałów, prywatnych filmów, kręconych dyskretnie ujęć i z najszczerszych, intymnych wyznań.


Buy_ticket
Przycisk_muza