Thumb_to-wlasnie-milosc-2

16.12.2017

POKAZY SPECJALNE: TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ

Najwyższa pora zaśpiewać na głos: „Christmas is all around me, come on and let it snow”!

Zapraszamy Was na grudniowe pokazy specjalne jednego z najbardziej znanych świątecznych filmów - „TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ” (ang. „LOVE ACTUALLY”)!


Nie mieliście okazji zobaczyć go w 2003 roku na dużym ekranie, a pokochaliście go całym sercem? Teraz macie możliwość naprawić swój błąd sprzed 14 lat! W grudniu, w Kino Muza w Poznaniu spełniamy Wasze marzenia!


Najlepszy brytyjski humor, najlepsi brytyjscy aktorzy, w jednej z najlepszych świątecznych komedii romantycznych!


"I feel it in my fingers, I feel it in my toes…"*


16.12 | godz. 19:00
Bilety: 18/15/12 zł


*Dopuszczamy możliwość, że będziecie w tym dniu tańczyć w Muzie niczym Pan Premier Hugh Grant.


TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ
reż. Richard Curtis | Francja, USA, Wielka Brytania 2003
Premier zakochujący się od pierwszego wejrzenia w jednej z pracownic swojego biura już w kilka chwil po wejściu do siedziby przy 10 Downing Street... Pisarz uciekający na południe Francji, aby wyleczyć złamane serce i odnajdujący nad brzegiem jeziora nową miłość... Zamężna kobieta podejrzewająca, że jej mąż wymyka jej się z rąk... Młoda mężatka błędnie interpretująca dystans jaki ma w stosunku do niej najlepszy przyjaciel jej męża... Uczeń pragnący zwrócić na siebie uwagę najbardziej nieosiągalnej dziewczyny w szkole... Owdowiały ojczym usiłujący nawiązać kontakt z synem, którego prawie nie zna... Szukająca miłości pracownica biura zauroczona swoim kolegą z pracy... Starzejący się "wszystko widziałem, ale mało z tego pamiętam" gwiazdor rocka pragnący na swój własny sposób, u zmierzchu kariery powrócić na scenę... Miłość powoduje w życiu każdego z nich chaos. Życie i miłość mieszkańców Londynu przeplata się i osiąga zenit w wigilię Bożego Narodzenia - z romantycznymi, zabawnymi i słodko - gorzkimi tego konsekwencjami dla każdego, kto miał szczęście (albo nieszczęście) znaleźć się pod urokiem miłości. "TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ" jest debiutem reżyserskim uznanego scenarzysty Richarda Curtisa, człowieka odpowiedzialnego za sukcesy takich filmów jak "NOTTING HILL" oraz "CZTERY WESELA I POGRZEB".


W obsadzie zobaczycie m.in. : Alan Rickman, Hugh Grant, Liam Neeson, Colin Firth, Bill Nighy, Emma Thompson, Laura Linney oraz Keira Knightley.


Buy_ticket
Przycisk_muza